vanhempi nainen halusi opetaa nuorelle pojalle seksiä.
menimme naisen asuntoon ja hän alkoi hyväillä minua ja minä hänen rintoja jotka olivat mukavan isot.hän riisui itsensä käski minun myös riisua.menimme sänkyyn ja hän halusi ratsastaa minulla suostuin.ei aikaakaan kun laukesin hänen sisään.hulasimme hetken ja sitten kaluni alkoi jäykistyä ja nainen otti suuhun kaluni.sitten naimme tavallisesti ja oli ihanaa.Kävin hänen luonaan aina kun voin.
Sitten eräänä päivänä naituamme ilmoitti hän että on paksuna minulle,meidän pitää mennä naimisiin koska tuleva lapsi on minun.En olisi halunnut sillä nainen oli 25v vanhempi minua.hän sanoi etä sitten maksan kalliisti.Nyt olemme naimisissa ja meillä on lapsi.Joten älkää antako vanhemmille naisille ilman kondomia näin on.
vanhempi nainen opetti
11
13165
Vastaukset
- Anonyymi
Syntyikö lapsikin sitten vanhana? Oliko 25 vuotias syntyessään?
- Anonyymi
Kyllä noin voi käydä,ite oli niin kiihkeä ekalla kertaa reilusti vanhemman naisen päälle päästyäni että olisin toisella kerralla pannu paljaalla!
nainen ei koskaan siihen onneksi suostunut kun vielä kuukautiset hänelle säännöllisesti tuli,että jos oltais naitu monesti ilman kumia niin isä tässä vois kirjoitella! - Anonyymi
Ei hätää, jos käy naapurin muijaa suolaamassa.
Jos sattuu vahinko niin menee naapurin äijän piikkiin - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei hätää, jos käy naapurin muijaa suolaamassa.
Jos sattuu vahinko niin menee naapurin äijän piikkiinVain unelmissas eunukki 🤣 😂
- Anonyymi
naimisiin meno on sen verran kallista että olisit päässyt halvemmalla kun olisit häipynyt. jos olet varaton, niin ei mene edes elatusmaksuja. toki kun tarinoita kirjoittaa, niin ei tule kaikkia yksityiskohtia mietittyä kovin tarkkaan.
- Anonyymi
Tosikko
- Anonyymi
Täyttä tuubaa tuokin juttu ja tyhmät uskoo
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Täyttä tuubaa tuokin juttu ja tyhmät uskoo
Ei kyllä nää on kaikki tosijuttuja. Ja muuten, lapsi ei olisi huono juttu vanhankaan tytön kanssa. Sen voi aina myydä hyvään hintaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei kyllä nää on kaikki tosijuttuja. Ja muuten, lapsi ei olisi huono juttu vanhankaan tytön kanssa. Sen voi aina myydä hyvään hintaan.
Idiootti
- Anonyymi
Mukava juttu. Isot tissiliivit ovat laadun tavaramerkki.
- Anonyymi
Buuaahaa mikä hupiukko buuaahaa 😂 🤣
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persujen kannatusromahdus ilahduttaa
Siin' ei hyvä häviä. Luotto parempaan tulevasuuteen alkaa taas palautua.1494473Avopuoliso, mies-/naisystävä vai mikä?
Kävin eilen irl keskustelun, joka jätti minut pohtimaan seuraavaa ... millä nimityksellä kutsua henkilöä, jonka kanssa o1843004Riikka ohoi! Saksa alensi bensaveroa, missä euron bensa?
Perussuomalaisten yksi vaalilupauksista oli euron bensiini suomalaisille autoilijoille. Ei ole näkynyt. Jopa vasemmis192731Huvittava ilmiö: Vasemmistolaiset uskoo sokeasti SDP:n parantavan heidän
elämäänsä, jos demarit johtaa seuraavaa hallitusta (Kyse on siis palstan vasemmistolaisista) Totuus on toinen, nimittäi872707Pitkän päivän ilta
Tarina elämättömästä miehestä, jonka elämän täytti velvollisuudentunto. Pikkutarkka, huolellinen, hyvällä katsottu, miel1262357Totuus sattui demareihin, vaativat asiallisen jutun poistoon
ja oli vielä suosittu, mutta kun demarit tarpeeksi valittivat, niin poistettiin. Raukkamaista toimintaa. Eli siis juttu531966Tulipalo rivitalossa, tuhoutuu täysin
Kainuun pelastuslaitos sai hieman puolenyön jälkeen maanantaina ilmoituksen rivitalon huoneistossa syttyneestä tulipalos321918En selvinnyt ilman naarmuja
Vaikka ehkä kuvittelin sen olevan ilmoitusluonteinen asia, jonka jälkeen kaikki palaa entiselleen ja ilma puhdistuu. Naa131815Miksi Kuhmolaiset on niin nyrpeä ilmeisiä?
Miksi suurin osa (ei onneksi kaikki) on niin typääntyneen näkösiä elämäänsä? Tuijotetaan toisia pahansuopaisesti ja kat101583Olet ainutlaatuinen
Sinussa on jotain, jota en osaa oikein edes pukea sanoiksi. Jotain paljon syvempää, kuin ulkoinen ihanuutesi. Jotain ain381079