Pyörän satula.

Harvoin myynnissä lähes käyttämätön polkupyörän satula.
Istuttu vain kerran tai pari.
Vapaana joka päivä, kylillä nähtävänä.
Ajelen pystyasennossa, kun nuo pukamat vaivaa.

Justimus nikodeemus hätä huisku.
2201
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kyllä sinä juhani tiedät minut, hormoonisi hyrrää...

Äänestä
  • Onko hälläkin satula pystyssä ?...
    Hiton persuustalaiset.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Harvoin myynnissä lähes käyttämätön polkupyörän satula.
Istuttu vain kerran tai pari.
Vapaana joka päivä, kylillä nähtävänä.
Ajelen pystyasennossa, kun nuo pukamat vaivaa.

Justimus nikodeemus hätä huisku.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu