Miten onnistuin???

Päätin tänne tullessani olla oikein kiltti kaikille, myös älyttömimpien teiniviestien aloittajille. Tänään ei negatiivissävytteisiä aloituksia jostain syystä ollutkaan, joihin reagoiminen olisi saattanut olla vaikeampaa.
Nyt täytyy sulkea kone, öitä kaikille. <3
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Itse sain tällä tänään niin paljon paskaa niskaan, että vihaan toistaiseksi kaikki paitsi häntä ketä kaipaan.

Äänestä
  • Ei kannata vihata näissä olosuhteissa.

    Äänestä

  • Juu minäkään en suosittele vihaamaan. On paljon kivempaa kun tykkää vaan. 😊

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Päätin tänne tullessani olla oikein kiltti kaikille, myös älyttömimpien teiniviestien aloittajille. Tänään ei negatiivissävytteisiä aloituksia jostain syystä ollutkaan, joihin reagoiminen olisi saattanut olla vaikeampaa.
Nyt täytyy sulkea kone, öitä kaikille. <3

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu