A-nainen............

En elä kauaan.............
Olit söpöin ja ihanin.........
Jonka takia mies voi elää............
<3

Mun kotiin ei tule enään yksikään mun veljistä...........
Puhumattakaan kavaltaja äidistä...........

https://www.youtube.com/watch?v=vVkHXGt-vzg&app=desktop
677
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ja Kaisa hihihittää 🤭🤭🤭🤭🤭🤭 ihan vaan sivusta vaan että toivottavasti ei kukaan ole kutsumassa meidän kikeä mihinkään tilaisuuteen ihan vaan sivusta muistelin hänen käytöstä

Äänestä
  • No kuule Kaisa!!!! mun käytöksessä ei ollut mitään sellaista huomautettavaa joka ei olisi sopinut niihin monttu bileisiin että muistele vain omaa käytöstä siellä tilaisuudessa!!!!!!

    Äänestä

  • KirsikkaKirsikka kirjoitti:

    No kuule Kaisa!!!! mun käytöksessä ei ollut mitään sellaista huomautettavaa joka ei olisi sopinut niihin monttu bileisiin että muistele vain omaa käytöstä siellä tilaisuudessa!!!!!!

    Ja Kaisa hihihittää 🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭 taisin olla Palstalla se joka oli ainut hiljainen muisto tilaisuuden aikana jollet itse muista tapahtumaa aivan oikein!

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ja Kaisa hihihittää 🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭 taisin olla Palstalla se joka oli ainut hiljainen muisto tilaisuuden aikana jollet itse muista tapahtumaa aivan oikein!

    Tää on niin totta kuin olla ja voi!!!!!minä itse teippasin Kaisan suun niin vahvasti kolmella eri teipillä että jos esimerkiksi hän vahingossa olisi hihittäny niin sitä ei olisi huomannut kukaan!!! terveisin Sanna 😁😁😁😁😁😂

    Äänestä

Mene nyt hoitoon kukaan jaksa lukee näitä lässytyksiä... elätkö jonkun muun elämää palstalla...?

Äänestä

Jos asiasi ovat noin huonosti kannattaisi ottaa yhteys Jumalaan että pääset taivaaseen pyydä syntejäsi anteeksi Jeesukselta. Rukoile että hän tulee elämäsi Herraksi hän on kuollut ristin kuoleman meidän jokaisen puolesta että pelastuisimme hänen kauttaan meillä on toivo.
Voit myös mennä seurakuntaan jos jaksat ja pystyt he voivat myös rukoilla puolestasi mutta Jumala kuulee myös hiljaiset mielessä olevat rukoukset. Hän ei sinua hylkää ei jätä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Risto_ kirjoitti:

En elä kauaan.............
Olit söpöin ja ihanin.........
Jonka takia mies voi elää............
<3

Mun kotiin ei tule enään yksikään mun veljistä...........
Puhumattakaan kavaltaja äidistä...........

https://www.youtube.com/watch?v=vVkHXGt-vzg&app=desktop

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu