Koronaaaaa

EU.. ko päättää nyt matkustusrajoituksista?eikö suomi enää itse voi päättää omista terveys käytännöistään..EU..ko päättää ettei suomi voi käyttää nykyistä matkustusrajoitusta?
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

”EU..ko päättää”!

Ei saatana! Nyt se on nähty. Kaksoispiste on kaatunut! Käviköhän sille yhtä pahasti kuin Virenin Lasselle aikoinaan?

Äänestä

Joo pahasti näyttää jotta suomi näöttää mänövän tirektiiviin mukkaan,meärättymeärä pittää soaha meitä vanahoja.kuolelmmaa jotta tirektiivit täyttyy.

Äänestä

.ee saatana, kompaastuko joku pitääs mennää lääkärriin

Äänestä

Aikuiset ihmiset, miettikää hetki mitä kirjoittelette julkisille keskustelupalstoille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

EU.. ko päättää nyt matkustusrajoituksista?eikö suomi enää itse voi päättää omista terveys käytännöistään..EU..ko päättää ettei suomi voi käyttää nykyistä matkustusrajoitusta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu