Lapsen usko

Että on olemassa nainen joka Rakastaa tätäkin miestä. ...
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ihan varmasti on! <3 Hyvää yötä!

Äänestä

Sielusi on kaunis ja minä näen sen. Siksi rakastan.

Äänestä

Saattaapa ollakin olemassa.

Äänestä

Miksi lapsen usko? - cu-

Äänestä
  • Koska ns. "lapsen uskolla" tullaan autuaiksi, cu=kupari. Joka ei ota taivasten valtakuntaa vastaan niin kuin lapsi, ei pääse sinne ikinä sisälle.

    M

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Koska ns. "lapsen uskolla" tullaan autuaiksi, cu=kupari. Joka ei ota taivasten valtakuntaa vastaan niin kuin lapsi, ei pääse sinne ikinä sisälle.

    M

    Jahas.. Lähestyvän sammumisen myötä toivottaa hyvää yötä. - cu-

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Että on olemassa nainen joka Rakastaa tätäkin miestä. ...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu