"Kokovartalocondomi" sanoi mieheni.

Anonyymi

Olin pukenut sellaisen päälleni. Ihonvärisessä ja läpinäkyvässä Catsuitissa oli condomit ns. intekroituna. Asu oli kuin toinen iho. Mittatilaustyötä Saksasta. Näytin muutaman metrin päästä täysin alastomalta. Laitoin tuohon vielä Korsetin ja korkokengät, ja vauh... omastakin mielestä tosi seksy. Pikkujouluasuksi ihan viimeisen päälle miesvaltaisen firman kekkereihin. Ja niin siinä sitten kävikin. Päälle joulutontun kaapu ja alle sitten tuo catsuit. Pojat olivat, mieheni kanssa, keksineet korttipelin joissa minä olin palkintona. Ja palkinnolle sai tehdä tietyissä rajoissa, mitä halusi, mutta kaikkien muiden nähden, tai jättää tekemättä, jos niin halusi. Enpä ole niin montaa kalua aikaisemmin ottanut sisääni peräkkäin, kuin silloin. Pomokin pääsi toteuttamaan itseään ja muut naureskelivat vieressä.

9

2364

    Vastaukset 9

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Siis mä tieeeedän... toi on ihana. Mulla on kanssa ollut tuollainen kondomipuku. Ei tarvi pelätä tauteja ja voi harrastaa kimppoja ihan kuinka vain. Vuosi sitten Lontoossa fetishclubilla oli ihan uskomatonta menoa. Voi kun pääsis sinne uudestaan käymään.

    • <<...ja muut naureskelivat vieressä.<<

      Muistuu mieleen miesten vanha tapa katsoa yhdessä miestenlehtien kuvia ja hörhötellä. Johtui kai jonkinlaisesta ujostelusta toistensa seurassa, jota yritettiin peittää hahattelulla. Kun miehet katselivat kuvia yksinään, usein masturboivat samalla, ja olivat totisia kuin kirkossa.

      • Anonyymi

        Niin on, tuollainen normi seksijuttu vieraan kanssa ilman yleisöä, niin pano on kuin hautajaisten muistopuhe. Mutta jos noita miehiä on useampi, niin kyllä silloin herja lentää.


    • Anonyymi

      Mulla on kanssa tuollainen ja olen laittanut sen noissa doggin tapaamisissa. Ei tarvi säheltää kumin kanssa ja on mielenkiintoista katsella miesten ilmettä, kun takin alta paljastuu tuo.

      • Anonyymi

        Kun uskaltais ja mies antais luvan, niin olis kiva kokeilla tuota.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kun uskaltais ja mies antais luvan, niin olis kiva kokeilla tuota.

        Kimppaako ajattelit ?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kimppaako ajattelit ?

        Niin.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kun uskaltais ja mies antais luvan, niin olis kiva kokeilla tuota.

        Mä haluisin kans nähdä tuollaisen livenä. Kuka nainen näyttäis mulle miten toimii?


    • Anonyymi

      Miten teille (sulle) pääsis töihin?

    Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ampuminen kylpylässä

      Onko vornasen timbe käynyt hiukan kylpemässä vai mikä tämä ampumatapaus on kylpylässä? Tuntuu aika villi meno olevan naa
      Naantali
      74
      1670
    2. Naantalin kylpylän ampujat

      Oli somppumatuja. Nyt mennään. Suomi on ruotsi.
      Maailman menoa
      23
      1172
    3. Kemijärvellä vesionnettomuus

      Pitkänsillan ja taiteilijanniemen välillä nähty henkilön painuvan veden alle. Mitä on tapahtunut? Onko vesihiisi taas as
      Kemijärvi
      32
      1073
    4. Hei, voitko kuunnella

      Voisitko auttaa minua selvittämään asioita? En halua ajaa sinua hulluuteen kanssani, en sitoa sinua, en esittää vaatimu
      Ikävä
      134
      906
    5. Joku porukka lähtenyt täältä

      Ihmeen hiljainen on palsta nyt. Yleensä tänne tulvii aloituksia yms, mutta nyt on kyllä erikoisen hiljaista.
      Ikävä
      189
      816
    6. Miten yrität

      Vielä saada kaivattusi?
      Ikävä
      64
      694
    7. Olipa yllätys

      Kuten hyvin moni tiesi/arvasi että valetta alusta loppuun toi *olemme ystäviä* satu. Instassaan käsi kädessä kuva kertoo
      Kotimaiset julkkisjuorut
      192
      609
    8. On todella ikävää

      Todella ikävää, että asiat ovat menneet tällaisiksi. Tämä ei ollut missään vaiheessa tarkoitukseni. Olen tehnyt virheit
      Ikävä
      79
      598
    9. Tuletko tänään

      Jos soitan? Niin... tuletko?🖤
      Ikävä
      49
      551
    10. 69
      530
    11. Se kun olit pitkästä aikaa silmieni edessä

      Oli kyllä sykähdyttävää. Tiedätkö, mikä laittaa minut ikävöimään sinua? Kun palautan mieleeni valtavan ihanan olemuksen,
      Ikävä
      32
      518
    12. Ottanet yhteyttä

      Facebookissa,jos on jotain asiaa.Miehelle! T.M-nainen.
      Ikävä
      55
      507
    13. Muutto auto hakee sut tänään!

      Tein sulle oman huoneen! mieheltä naiselle
      Ikävä
      57
      485
    14. Oletteko koskaan torjuneet kaivattuanne?

      Minä olen, kun en silloin tajunnut vielä ihastuneeni. Yritin paikata tapahtunutta, mutta ei onnistunut enää.
      Ikävä
      25
      457
    15. Kai sä mies ymmärrät..

      ..ettet jättänyt vaihtoahtoa. Tottakai toivon vielä, että pystyisit toimimaan niin että asiat korjaantuisivat. Vahvast
      Ikävä
      28
      432
    16. 34
      424
    17. En tiedä mitä sanoa

      Siksi en vastannut😔
      Ikävä
      33
      423
    18. Jos kaivattusi olisi

      Vieressäsi niin mitä tekisit?
      Ikävä
      40
      417
    19. Kiinni jäit

      Ei olisi uskonut sinusta
      Ikävä
      16
      409
    20. Päivän galluppi

      Minkälainen ehkäisy sinkkupalstalaisilla käytössä?
      Sinkut
      82
      398
    Aihe