Vapise dollari!

Onecoin - liiderit kertovat, että käynnissä oleva jenkkien oikeusprosessi johtuu vain siitä, että siellä pelätään coinin jo horjuttavan taalan asemaa ja siksi pitää käyttää kovia keinoja.

Ok.

Hyvä että tämäkin asia tuli nyt selväksi sitten.
(Mitä isompi valhe, sitä paremmin menee tunkeille koteloon)

Mutta näin paksua pajunköyttä tuskin enää niilotkaan uskoo. Tai, no mistäs sitä tietää?
1384
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Höpsis! Tämä menee täydestä ja uppoaa hedelmälliseen maaperään. Urpot tykkää kun niitä kusettaa!

Äänestä
  • Dollari romahtaa ja Trumppi on sanonut, että kannataa sijoittaa Onecoiniin, se on tulevaisuuden valuutta. Onecoin sidotaan maailman turvallisempaan valuttaan eli Argentiinan pesoon. Peso ei menetä arvoaan, kun se on arvoton ! Vain truppi osaa tämän.

    T. ValuuttaKeisari

    Äänestä

Älkää naurako. Tri Roju kertoi aikanaan (vakavalla naamalla) " emme tervitse enää dollaria missään" ja opetuslapset hurrasivat kuorossa...KYC..KYC...KYC...
Dollari on rikollisten valuutta...niin Tri Roju opasti.
Missähän enkelikuorossa nyt Roku veisaa.?

Äänestä
  • Jos Rujalle on käynyt ns. kylmät, kuten asiaan perehtyneet ovat ounastelleet, on hautakummun päällä varmaankin risti, jossa timantein koristeltu OC - logo..?

    Tai sitten on vain betonisaappaat jalassa laitettu uimareissulle?

    Tai sitten on vaihtanut naamaa ja laittanut peruukin päähän ja uusi passi takataskussa nauttii elämästään jollain pienellä etelänmeren saarella?

    Raha tuskin heti loppuu :)

    Jotenkin olisi hienoa, kun ilmeistyisi kuin messias konsanaan johonkin vapaudenpatsaan huipulle ja sieltä julistaisi dollarin kuolleeksi. amen.

    Äänestä

Ei taideta Rujoa ihan pian nähdä. Harmi, olisi pari kysymystä heittää:

- oliko kiva keksiä juoni big coinin raunioille
- oliko kiva valehdella yleisölle
- oliko kiva syöttää uhreille paksua pajunköyttä
- oliko kiva pesettää rahaa satoja miljoonia
- oliko kiva syyllistyä moniin raskaisiin rikoksiin
- oliko yllätys, kuinka hujaus lähtikin lapasesta
- olisiko kannattanut lopettaa ensimmäiseen miljardiin ja kadota
- onko nyt kiva olla halveksittu ja inhottu petturi

Äänestä
  • Tässä Ruja:
    Odottakaa seuraava splittiä !
    Joka ostaa isomman pakettini pääsee haistamaan pikkareitani.
    Mailmanvalloitus kesken, vuorinen kertoo lisää ja ottakaa selväå faktooista !

    Äänestä

Kyllä ruja varmaan hengissä on kun sen äitikin uskaltaa noin reippaasti esiintyä dealshitter expoissa. Todennäköisesti veska vielä jonkin verran rahoittaa toimintaa jotta kulissi pysyisi pystyssä eikä kukaan harkitsisikaan oikeustoimia jne.

Rujalla voi olla vittumaiset paikat kun ei voi kaikessa rauhassa nauttia omaisuudestaan. Pitää aina varoa mafiamiehiä ja miettiä minne uskaltaa matkustaa ettei käy niinkuin konstalle.

MUAHAHAMUAHAHAMUAHAHAHAHAAAAAAA

Poijjaat!! Taasen!

Äänestä
  • Totta haastelet!

    Saattaa olla paskempi homma yrittää nauttia rikollisella keinolla hankitusta omaisuudesta, naamari päässä Alepan kassalla halpaa olutta jonottamassa.

    (One-veljet kertoivat erään tilaisuuden jälkeen, että käy ihan työstä jauhaa paskaa isoille yleisöille)

    Sen jälkeen täytyy aina hieman rentoutua ja ottaa muutama bisse, että rauhoittuu.

    Äänestä

Onko tuo Avotampio omasta mielestään aivan terve? Entä muiden mielestä?

Äänestä
  • Kiitos kehuista ja huomiosta!

    En todellakaan ole terve!! Se joka minusta sellaista väittää joutaa suoraa tietä hullujenhuoneelle! Täällä (TÄÄLÄ) Niuvanniemessä riittää tilaa yllin kyllin!

    MUAHAHAMUAHAHAHAAAAAAAAA

    Poijjaat!! Taasen!

    Äänestä

  • Ei ole tampiota sairaampaa näillä palstoilla näkynyt. Ei

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ei ole tampiota sairaampaa näillä palstoilla näkynyt. Ei

    Olet väärässä, valitan.
    Aina silloin tällöin täällä palstalla käy noita onnettomia ihmisraunioita, jotka ovat roponsa sijoittaneet tulevaisuuden maksuvaluuttaan (miten typerä tapa ilmaista tämän naurettavan leikkirahan olemusta)

    Ja nämä onecoin - apinat ovat PALJON sairaampia mieleltään, kuin Avo edes parasta pistäessään voisi parhaimmillaan/pahimmillaan olla.

    Ja kuten rivien välistä olemme - ah, niin usein saaneet aistia, Avo on huomattavan älykäs. Vaan eipä silti, että coinismin sairaiden piirteiden tunnistamiseen mitenkään älykäs pitäisi olla.

    Siksi tähän huijaukseen syyllistyneet, helpon rahan perässä raahautuvat ihmispolot, ihmisen irvikuvat ovat erityisen vähä-älyisiä kun sekaantuvat kaiken maailman paskaan.

    Äänestä

Poijjaat! Jos Jari-Tommi antaa joskus jotain selitystä sille miksi onecoinin jäsenten henkilötiedot ovat levinneet maailmalle, niin syy on tietenkin USA:n pelko että onecoin valtaa maailman!

Sen takia USA on palkannut maailman parhaat hakkerit murtautumaan onecoinin järjestelmiin ja kyseessä on tietenkin sama hakkeriporukka joka aikanaan murtautui Pentagoniin ja ties minne!

Näin heitterit koittavat runtata onecoinin maanrakoon mutta SE EI ONNISTU!! Jari-Tommi TIETÄÄ että onecoin on TULEVAISUUDEN MAKSUVALUUTTA!

Poijjaat!! Taasen!

MUAHAHAMUAHAHAMUAHAHAHAHAA

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Onecoin - liiderit kertovat, että käynnissä oleva jenkkien oikeusprosessi johtuu vain siitä, että siellä pelätään coinin jo horjuttavan taalan asemaa ja siksi pitää käyttää kovia keinoja.

Ok.

Hyvä että tämäkin asia tuli nyt selväksi sitten.
(Mitä isompi valhe, sitä paremmin menee tunkeille koteloon)

Mutta näin paksua pajunköyttä tuskin enää niilotkaan uskoo. Tai, no mistäs sitä tietää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu