LA's:n vankilatatuoinnit

Tekeekö muut oulussa vankilatatuointeja kun lukki aki? Hienoja ja nopeita tatuointeja
263
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

😄se on lucky aki. En tiä mistä nimensä saanut mutta ei se kyllä tatuointeja osaa tehdä!

Äänestä

Oon kuullut myös että yhelle hakannut liian syvään tatuoinnin eikä rahoja saanut mitenkään takaisin. Onko tämä nyt järkevää pilata iha siellä rahasta kun sen voi hangata ilmaiseksi asfalttiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tekeekö muut oulussa vankilatatuointeja kun lukki aki? Hienoja ja nopeita tatuointeja

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu