Hallitus myönsi

epäonnistuneensa, työllisyystavoitteet eivät tule toteutumaan. Runsaassa vuodessa vasemmisto vei Suomen tuhon tielle.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Minkälainen paikka Koivissilta olisi asua? Etsitty perheen kanssa asuntoa Vihdistä kun löytyi työpaikka täältä....

Äänestä

Aloittaja ei ole tainnut kuulla koronasta. Vai oletitko tosiaan työllisyyden nousevan pandemian ansiosta?
Maailmanlaajuinen katastrofi ja syy on hallituksessa. Aika mahtava maa Suomi .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

epäonnistuneensa, työllisyystavoitteet eivät tule toteutumaan. Runsaassa vuodessa vasemmisto vei Suomen tuhon tielle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu