Ihan aattelin kokeilla, laitoin tinder profiilin 😀. Ihan hukassa sen kanssa . Mutta kuitenkin laitoin nainen joka tykkää naisista. No, heti sain viestin virolaiselta mieheltä 😀. Hmm... ehkä ei mene niinku strömsöössä..😀😀😀, mut katellaan 😀
Laitoin itselleni
Anonyymi
6<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Eli sä olet swipannut sen ukon oikealle? Ainoastaan matchit voi viestitellä toisilleen, ainakin mun tinder-kokemuksen mukaan. Mä tosin löysin mun naisystävän alle viikossa, että sillai en ole ehkä paras asiantuntija. Mutta tsempit sulle.
Ei helvetti, oot saanu matchin virolaisen ukon kanssa. :D
Onkohan käyttäjässä vika vai ootkohan vaan kovin kiinnostava typy...
Niin, vaikea sanoa. Minä nyt kuitenkin otin sieltäkin jo hatkat, ei kestä tuollasia 😂
Mulla on profiili nettipalstalla. Olen kyllä bi ja kerron etsiväni minulle sopivaa ihmistä, naista tai miestä. Mutta en pelkkää seksisuhdetta, paria tms vaan suhteeseen yhtä henkilöä. Aina kun siellä käy, minua odottaa ehdotus tulla parin seuraksi tai jotain vastaavaa. Kyselipä nuori tyttö minua reissuun hänen ja isänsä kanssa, että kumpi kiinnostaisi enempi vai molemmat. Olen tuota tinderiä harkinnut, mutta en tiedä kannattaako.
Hmm, joo. Eräällä saitilla törmään säännöllisesti siihen, että joku herrasmies on aina tarjoamassa "helliä palveluksiaan" tästä ja tästä numerosta jne.
Olen lesbo😄
Tuntuu ett netissä ei ainakaan voi kohdata ketään, paitsi ehkä kaverin voit saada qruiserista jos hyvin käy.
Jotenkin harmittaa tuo, ettei sitä kuvausta / toivetta voi lukea. Uskon sinua turhauttavan "herrasmiesten" tarjoukset, minua turhauttaa myös tuo olettamus, että etsin seksiseuraa ja kuka vaan kelpaa. Huokaus.