Tosin en ole TV:tä katsonut päivittäin enää vuosiin. Ehkä kerran parissa viikossa korkeintaan koska netissä on oma (myös live-) tarjontansa jossa voi katsoa täsmälleen sitä aihetta tai leffaa jota tekee mieli.
Luulin oikeasti, että BB olisi jo häipynyt jonnekin vähintään taka-alalle.
Yllättyin että BB on yhä "juttu" kun katsoin Keskustelujen etusivua
4
140
Vastaukset
- Anonyymi
Sinun kannattaa hävittää se nettikin, Ja radio.
- Anonyymi
BB ei häivy mihinkään koska se on niin hyvä ja suosittu. Ja minä sitä katson.
Kukaan ei ole kieltänyt katsomasta. En vain ymmärrä jutun charmia... selittää voi toki yrittää.
Olen toki katsonut riista- ja pesäkameroista eli luontohetkiä koska otuksilla on kameroista hyvin vähän tietoisuutta. Ne vartiovat, munivat, hautovat, metsästävät, syövät ja jemmaavat jos otetaan nyt esimerkiksi kotkat.
Mitä tosin tulee ihmisiin Tosi-TV:ssä harva asia on oikeasti totta sillä he yleensä esittävät jonkinlaista roolia kameralle, tietoisesti tai epätietoisesti.
Epäilen että he käyttäytyisivät kotona niin kuin kameran edessä. Koko psykologinen ympäristö on hyvin erilainen kun yksityisyys on nolla ja he tajuavat sen.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El1246602MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny535664Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.784423NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun854303Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1024071Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.841426- 791235
- 3341227
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a101189Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?35978
