Tosin en ole TV:tä katsonut päivittäin enää vuosiin. Ehkä kerran parissa viikossa korkeintaan koska netissä on oma (myös live-) tarjontansa jossa voi katsoa täsmälleen sitä aihetta tai leffaa jota tekee mieli.
Luulin oikeasti, että BB olisi jo häipynyt jonnekin vähintään taka-alalle.
Yllättyin että BB on yhä "juttu" kun katsoin Keskustelujen etusivua
4
98
Vastaukset
- Anonyymi
Sinun kannattaa hävittää se nettikin, Ja radio.
- Anonyymi
BB ei häivy mihinkään koska se on niin hyvä ja suosittu. Ja minä sitä katson.
Kukaan ei ole kieltänyt katsomasta. En vain ymmärrä jutun charmia... selittää voi toki yrittää.
Olen toki katsonut riista- ja pesäkameroista eli luontohetkiä koska otuksilla on kameroista hyvin vähän tietoisuutta. Ne vartiovat, munivat, hautovat, metsästävät, syövät ja jemmaavat jos otetaan nyt esimerkiksi kotkat.
Mitä tosin tulee ihmisiin Tosi-TV:ssä harva asia on oikeasti totta sillä he yleensä esittävät jonkinlaista roolia kameralle, tietoisesti tai epätietoisesti.
Epäilen että he käyttäytyisivät kotona niin kuin kameran edessä. Koko psykologinen ympäristö on hyvin erilainen kun yksityisyys on nolla ja he tajuavat sen.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Saako kantaa asetta
Voiko olla koskaan kotelossa lonkalla ase.. Siis ei mikään luvaton ase. Johon on luvat. Esim luottamustoimessa, tai kaup483507Mies mitä ajattelet naisista?
Kerro mitä ajatuksia nousee. Mitä naiset sinulle merkitsee? Sana on vapaa.1242802Mitä laitatte karjalanpiirakan päälle?
Voita tietenkin, mutta mitä muuta? Itse yleensä juustoa, jotain leikkelemakkaraa ja tuorekurkkua402454Kerro kaivattusi
Jokin tapa/piirre mikä sinua viehättää ja mistä hän voisi myös tunnistaa itsensä.652177Vakkuri puhuu että Suomi joutuu sotaan.
Hänen mukaansa asiantuntijat ovat yhtä mieltä että Suomi joutuu sotaan Venäjän kanssa. En tiedä kuinka lähellä se on, mu4311747- 621227
- 561123
- 2591059
Järkyttävä tieto Purrasta
Purra tapasi nykyisen miehensä täällä. Suomi24:ssä! Tulipa likainen olo. Nyt loppuu tämä roikkuminen tällä palstalla.651011- 45978