Hoitosuunnitelma

Minkälaisen hoitosuunnitelman teitte lääkärinne kanssa lyhyelle tai pitkälle aikavälille?

Tuliko jossain vaiheessa ja miten puheeksi ja valinnaksi eläkkeelle lähtö? (oma pyyntö vai lääkärin suositus)

Onko suunnitelmalla mikä rooli tukien yms suhteen?
2162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Miksi kuntouttaa vuosia jos eläkkeellä saa ansaita ihan samoin?

Logiikka suomalaisen kieroutunutta?

Äänestä

Onko pakko käydä maksimimäärä Kelan tukemaan terapiaa jotta saa eläkkeen?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Minkälaisen hoitosuunnitelman teitte lääkärinne kanssa lyhyelle tai pitkälle aikavälille?

Tuliko jossain vaiheessa ja miten puheeksi ja valinnaksi eläkkeelle lähtö? (oma pyyntö vai lääkärin suositus)

Onko suunnitelmalla mikä rooli tukien yms suhteen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu