Tosissaan ootte halumassa puhua asioita selviksi livessä. Ette oikeesti oo täällä kuin piilossa koska ette halua oikeesti suhdetta. Valehtelette ketjuissa koska se mitä haluatte on ihailevan haareminen kehumaan egoanne
Hauskaa testata täällä kuinka
Anonyymi
24<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
Hauska nähdä miten pihalla sitä voikaan olla "palstaelämästä". Tuollaiset herneaivot sotkee typerillä kommenteillaan palstaa. Jos olisin noin yksinkertainen ihminen niin pitäisin suuni kiinni, ettei kukaan huomaa!
Valehtelette minkä kerkeette. Sitoutumiskammo.
Testaan toistuvasti ja huomaan ettei vannomanne oo totta ollenkaan
Eikö sulle rassulle olekaan tullut ketään kaveria täältä? Pitääkö sitä mennä omimaan kirjoituksia, jotka ei ole sulle tarkoitettu. Aika outoa syyttää valehtelusta kun on itse tunkenut itsensä väliin johon ei kuulu. Lakkaa hämmentämästä täällä.
On se tietty varmaan itsetuntoasi ylläpitävää uskotella itselles että kun tyrkytät seksiä täällä koko suomen kansalle niin puhut oikeesti ”kuin hänelle”
Joop, kuin hänelle mutta virtuaalipanoja kuvitellen panos ”kuin häneks” sulla sitten onkin miljoona ainakin!
Että että.. lumppu mikä lumppu
Tiedät varmaan itsekin ettei kukaan nainen tyrkytä täällä yhtään mitään.
Ennen nokiaa puhuttiin enemmän suomea. Ota siis digiloikka sinäkin.
Musta on kiva todistaa se että valehtelette kaiken mitä lupailette palstoille. Lupauksia ja sontaa ilman katetta
Hoida sinä vaan ukkoosi ja seitsemää lastasi. Vai joko niitä on kahdeksan. Et kai tosissaan luullut että joku sinut oikeasti huolii?
Öööööö? Sinä taidat olla hieman ulapalla.
Joku seonnut täällä. Ihan järjetöntä puhetta. Treffipalsta on jossain muualla, mene sinne, itse en ole koskaan käynyt enkä mene.
Oihhh voihhhh mia-ei -miaa
Nyt läähätellään oihhhh tässä timooood
Timoos panettaa oihhhh voihhh
Nyt ollaan mia-ei-mia parisuhte riidassa ensin ja sit ku ollaaan oihh voihhhh vedelty kuin hänelle tappelut niin oihhh voihhhh
Siitten lirkutellaan rakkaudesta ja aletaan jutteleen miten virtuaalisesti paneskellaan täällä
Oihhhh voihhhhhh aaaaajhjhjj
Ihquuuuu foooolin looooveeee
Ei osunut taaskaan, Hanki vaikka silmälasit tyhmä muija.
Luitko muuten täältä kesällä, että tämän Miasi mies on kuollut. Hän kun kirjoittaa sillä nimimerkillään niin minä luin. On aika mautonta tekstiä sinulta, jos tuo Timo on hänen miehensä.
Jotkut nyt vaan saa lisäkierroksii yleisöstä, varmaan ladanneet nettiin kotipornoonsakkin. Tapansa kullakin.
Järkevä kommentti. Pois täältä. Tämä on huonoa korviketta todellisuudelle.
Sinulla ei taida olla elämää? Otsikko jo todistaa sen. "Hauskaa testata täällä..."
Ei taida olla kaikki muumit laaksossa :D
Ymmärtääkö aloittaja sen, että vaikka kuinka haluaisi livessä suhteen, niin kukaan ei halua tulla täällä palstalla naapureitten, sukulaisten, työkavereitten, kanssaihmisten tunnistamaksi. Vain sen hänen. Tämä on julkinen paikka. Mitä oikein kuvittelit?
Itsellä oli jokin aika sitten hyvinkin todelliset aikomukset ottaa häneen yhteyttä, mietin jo tarkkaan ja harkiten kaikkea mitä kertoisin/kysyisin jne, sitten tämä tilanne rupesi masentamaan ja surettamaan niin hirveästi ja ajattelin etten halua enempää sotkua enää aiheuttaa. Olisin taakka hänelle.
Ei ole näin.
Tosi on sutkit
Sairasta
On nain
Joo, suomi24ä on oma ohituskaista ylläpitäjilleen kuten poliisilla itselleen. Oksennella voi ympäri ämpärinsä täyteen.