Asunto Björndahl

Anonyymi

Keskipohjanmaan eräässä liitteessä oli juttu Asunto-Björndahlin omistajasta. Menestyneen yrityksen ja ihmisen eri vaiheita on mukava seurata, ottaa mallia ja pyrkiä samaan. Kuinka esimerkillistä on on ostaa vaimolleen talo syntymäpäivälahjaksi, itse haluaisin pystyä siihen. Lukekaa ja kannustakaa heitä vielä parempaan. Ilmeisesti hän käyttää hyväntekeväisyyteen paljon tuloistaan...

13

2216

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Miten niin ilmeisesti ja onko pakko jos ei taho?

    • Anonyymi

      Onko tämä välittäjä se jonka asuntomainoksissa on paljon kuvia kukista eri kuvakulmista? Varmaan myy hyvin asuntoja.

      • Anonyymi

        Höpöjä kehtaa lehteen kirjoittaa mukamas joku rakennusmestari Tj joka ei näytä tiätävvän rakentamiseta pätkän vertaa. Tommosil jutuilha munaa ittesä täysin.


    • Anonyymi

      Käyttää hyväkseen ostajia ja kuntotarkastus tehdään "hatusta" vetämällä.
      Kusettanut ostajia jo vuosikymmeniä.

      • Anonyymi

        Niin kusetus firma!
        En tuolta välittäjältä ostais koskaan mitään!


    • Anonyymi

      Pitihän sille tulevalle exälle talo ostaa synttärilahjaksi kun taisi olla jo uusi tulokas olla katsottuna vaimoksi. Ehkä se oli sitä pesänjakoa!

    • Anonyymi

      Todella kaunis koti tällä välittäjällä. Tosin samaa ei voi sanoa yrityksen toimistosta mikä on melkoisen nuhruinen ja epäsiisti. Kyllä siinä yrityksen brändäys kärsii kolauksen, tekee mieli poistua niistä tiloista nopeasti.

    • Anonyymi

      Taitaa olla kaikesta huolimatta kaikkien aikojen menestynein kiinteistövälittäjä näillä lakeuksilla...

      • Anonyymi

        Pätevä sälli kerrassaan. Rikas ja menestynyt liiketoimillaan...


      • Anonyymi

        Menestys ei kyllä näy ko yrityksen toimistotiloissa.


      • Anonyymi

        Ja se kusetus….
        On todellakin sillä menestynyt


    • Anonyymi

      Pienin veloitus mainoksen mukaan €4000,-, mutta Reisjärvellä veloittaa €6000,- + kuluja, mikä on Suomen korkein kolmion myynnistä. Se €4000,-:kin on jo törkeän korkea myyjän ja firman ammattitaito huomioon ottaen.

    • Anonyymi

      Epäystävällinen ja ylimielinen palvelu.

      Varsinkin vävy björndahl.

      Kusi noussut päähän.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä elukkaa kaivattusi

      muistuttaa? Vastaan ite myöhemmin. Miehelt.
      Ikävä
      65
      4190
    2. Haleja ja pusuja

      Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺
      Ikävä
      46
      3969
    3. Onko mukava nähdä minua töissä?

      Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭
      Työpaikkaromanssit
      36
      3482
    4. Oi mun haniseni

      Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli
      Ikävä
      16
      2893
    5. Hei rakas sinä

      Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle
      Tunteet
      34
      2719
    6. En kirjoita sulle tänne

      Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä
      Ikävä
      14
      2522
    7. Kyllä mulla on sua ikävä

      Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm
      Ikävä
      10
      2134
    8. IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.

      IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm
      Maailman menoa
      12
      1216
    9. Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi

      Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta
      Ikävä
      145
      1157
    10. Mitä ajattelet

      Mies minusta tänään?
      Ikävä
      80
      1006
    Aihe