Sillonku te istutte vaan yksin huoneessa eioo mitään tekemistä tai katottavaa. Nii sitä miettii että pornoo vois kahtoo kun eioo muutakaan ja sitte siinä kahtot pornoon ihan normaalisti kunnes saat orgasmin ja just sillon alkaa kaduttaan ja spermaa kaikkialla et tänki ajan ois voinu käyttää järkevämmin. Onko kokemusta??
-15v poika
-15v poika
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ei muuta kuin, että siivoa jälkesi. Se vasta hävettävä ja ällöttävä osuus on, jos et kunnolla siivoa jälkiäsi toimituksen jälkeen. Eikä niin, että pyyhitään nyt jollain noita tahroja pois niin, että leviää kaikkialle vaan ihan kunnolla pyyhit pinnat, paperit roskiin ja tarvittaessa peset pyykkisi tai lakanasi pesukoneessa itse. Hyvää opettelua tulevaisuuteenkin kun on osattava omillaan pyykätä ja siivota.
Ei sinun äiti tai kuka sitten pyykit pesee sekä muuten siivoaa niitä tahroja mielellään halua pestä. Ja äiti kyllä tietää, vaikka ei ikinä sanoisi mitään ennen kuin menee hermot muuten.
Se on kumminkin ihan normaalia toimintaa, kunhan et muille ala itseäsi paljastelemaan tai kuuntele pornoa täysiä kajaareista. Ei sitä normaalia pornonkattomista ja masturbointia tarvitse katua, vaan sitä paljon jätät todisteita vain muiden siivottavaksi.
Jepp tottakai siivoon jälkeni meinasinki et esim jos sylkyy siinä samalla käytät nii käsi aiva sellane ja sitte ku vielä tuut on spermaaki ja muu ei auta siihe että ite oot likane kunvaa suihkussa käymine
Niin kauan kun et itseäsi satuta tai hölmöksiä tee niin tuo on ihan ok.
Et muutenkaan jaksa keskittyä mihinkään muuhun jos pidemmän aikaa jätät tekemättä, koska se rentouttaa mieltä kun "roskat on viety" ja ei häiritse enää. Se on kumminkin niin paljon hormooneistakin kiinni ja ne hormoonit täytyy aika ajoin vapauttaa.
muista aina ''paperit'' niinku fingerporissa hauska tsoukki asiasta
ihan normaalia
1 wc rulla per päivä niin kyl ses siitä heh ;}
naisilla niin paljon helppompaa ku eivät tarvii ees paperia käteen vetoonsa
Onko pornon katselu hyvä ajan viete?
no onhan se ;}>