Oletko vapaa?

Olen kiinnostunut sinusta, P.!
Olet hyvännäköinen ja mukavan tuntuinen, haluaisin tutustua paremmin!
91956
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

vapaa, mutta pistäsit nyt edes nimikirjaimet ja kertosit kuka olet.

Äänestä
  • Pelkään ettei ihastukseni saa vastakaikua! En kehtaa paljastaa kuka olen!!!

    Äänestä

kehiin... Tunnenko sinut?

Äänestä
  • tumma ja sinisilmäinen. minä olen vaalea.

    Äänestä

  • Tyttö kirjoitti:

    tumma ja sinisilmäinen. minä olen vaalea.

    vinkki vielä..missä ollaan nähty viimeksi? ollaanko mitään puhuttu..? sano vaikka paikkakunnan ensimmäinen kirjain...

    Äänestä

vielä

Äänestä
  • kiinnostaako?

    Äänestä

Mistäs päin Suomea oot? :)

Äänestä
  • ja rannikolta, kaupungista...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tyttö kirjoitti:

Olen kiinnostunut sinusta, P.!
Olet hyvännäköinen ja mukavan tuntuinen, haluaisin tutustua paremmin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu