onko kellään minkäänlaisia kokemuksia? näyttää olevan naurettavan halvat hinnat mutta mitä tulee sitten luotettavuuteen?
easylinehost.fi
4
1552
Vastaukset
- löytyypi
Neobitti.fi
Levytila 17 e/vuosi
Domaini 15 e/vuosi
Mukana kaikki mausteet. - ja edullinen
http://www.shnetworks.net
halvin paketti 25 euroa/vuosi, domain, MySQL-tietokannat, sähköpostit ym. sisältyy hintaan - käyttäjä
Kokemusta on noin parilta viikolta.. Kerran oli koko järjestelmä jo maassa, mutta vikapa ei ollut easylinehostilla vaan runkoverkoissa. (päivä jolloin koko itäinen Suomi tippui verkosta).
Noh. Tuossa viime yönä (pe-la) hävisi http palvelut, mutta kaikki muu toimi. Kuten monelta foorumilta on saanut kuulla; on asiakaspalvelu hidasta.. vastaus tuli noin parissa tunnissa. (ei mielestäni mitenkään kohtuuton kun kyse on halvasta palvelusta ja päivä oli lauantai) Noh palvelut lähtivät toimimaan hetimiten ja muutamia asiallisia sähköposteja tuli läheteltyä.
Yksinkertaisesti: jos kotisivutila rajoittamattomalla kaistalla halpaan hintaan kiinnostaa, kannattaa valita. Tietysti jos palvelu pitää olla 101% ajasta 102% toiminnassa, kannattaa maksaa enemmän. Tämä host ei ole edullinen, vaan se on halpa verrattuna muihin Suomalaisiin.- Anonyymi
Asiakaspalvelu on ihan aslasta! Eivät vastaa sähköposteihin eivätkä puhelimiin!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2578960IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3116227Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?661340Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61291- 1091101
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.78949Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut60857Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43768MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk310680Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23676