Muijat jelppiä??

eli kesä tulossa ja kuten varmaan monillä karvat ongelmana.. mitenkä saisi pois hyvin ei jäisi sänkeä eikä kasvaisi äkkiä takaisin.. kun ajamaan joutuu joka toinen päivä.. elikkä kellään vinkkejä? toimiiko vahaus ja mitä muita keinoja?? kiitti jo etukäteen kaikille vastanneille.. ja hyvää kevättä,,,
1349
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Vaikka oonkin mies niin tiedän,että kuumavaha on yksi parhaista vaihtoehdoista.Kannattaa mennä ammatilaiselle ottamaan karvat pois.Eijä se ole edes hirveän kallista.NAiseni tekee sen joka kesä ja bikinirajat pysyvät ja seksikkäältä näyttää...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


magicgirl kirjoitti:

eli kesä tulossa ja kuten varmaan monillä karvat ongelmana.. mitenkä saisi pois hyvin ei jäisi sänkeä eikä kasvaisi äkkiä takaisin.. kun ajamaan joutuu joka toinen päivä.. elikkä kellään vinkkejä? toimiiko vahaus ja mitä muita keinoja?? kiitti jo etukäteen kaikille vastanneille.. ja hyvää kevättä,,,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu