1. Kuinka usein tyydytät itseäsi?
2. Kuuluuko itsetyydyttämiseesi mitään muuta, kuin pelkkää käteenvetoa?
3. Mikä sinut saa kiihottumaan äärimmilleen?
4. Katsotko runkatessa pornoa aina, melkein aina, satunnaisesti vai et ollenkaan?
5. Minkälaisia fantasioita päässäsi pyörii, mikäli runkkaat ilman pornoa?
6. Hallitseeko itsetyydytyksen tuoma nautinto elämääsi? Eli jätätkö vaikka menemättä johonkin ei niin kiinnostavaan paikkaan johon sinut on pyydetty, koska itsetyydytys tuntuu paremmalta vaihtoehdolta?
7. Oletko koskaan tehnyt kiimassa jotain, mitä et ehkä muuten tekisi?
8. Minkä ikäisenä löysit itsetyydytyksen jalon taidon?
9. Onko sinulla mitään leluja edesauttamassa nautintoa?
10. Millä tavoin saat parhaan orgasmin, kuuluuko siihen aktiin esim. leluja, useita tunteja fantasiointia/pornon katsomista?
Tyydytyskysely
5
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Ja aloittaja alottaa:
1. Kuinka usein tyydytät itseäsi? 1-2 kertaa päivässä
2. Kuuluuko itsetyydyttämiseesi mitään muuta, kuin pelkkää käteenvetoa? Nykyään harvemmin, jokunen aika sitten kuului myös oikeastaan kaikenlaiset lelut, joita miehet voi vaan kuvitella käyttävän. Eli anaalilelut yms.
3. Mikä sinut saa kiihottumaan äärimmilleen? Isot tissit ja perseet. Ja tietysti jos yksi tietty nainen innostuu juttelemaan tuhmia ja vaihtelemaan videoita.
4. Katsotko runkatessa pornoa aina, melkein aina, satunnaisesti vai et ollenkaan? Melkein aina.
5. Minkälaisia fantasioita päässäsi pyörii, mikäli runkkaat ilman pornoa? Itselläni ei ole kovin ihmeellisiä fantasioita, siihen liittyy vain yksi tietty nainen, joka jo itsessään saa minut melkein laukeamisen partaalle, ja mielessä pyörii seksi hänen kanssaan.
6. Hallitseeko itsetyydytyksen tuoma nautinto elämääsi? Eli jätätkö vaikka menemättä johonkin ei niin kiinnostavaan paikkaan johon sinut on pyydetty, koska itsetyydytys tuntuu paremmalta vaihtoehdolta? Nuorempana hallitsi aika paljonkin, saatoin valita mielummin kotona koko illan runkkailun kun kylillä notkuminen, toki poikkeuksen teki se, jos kylillä sattui joku silloisista säädöistä olemaan. Nykyään tulee vietettyä muutenkin paljon aikaa kotona, joten aikaa jää runkkaamiselle, joka tosin ei nykyään enää vie muutenkaan montaa tuntia päivässä, ja vielä ehtii kavereitakin näkemään aina kun joku sattuu johonkin esim. kalaan pyytämään.
7. Oletko koskaan tehnyt kiimassa jotain, mitä et ehkä muuten tekisi? Olen vaihdellut runkkuvideoita yhden miespuolisen kaverin kanssa. Ja olisin ollut valmis saman henkilön kanssa harrastamaan seksiäkin, mutta se vaan vähän jäi ja sittemmin taas naiset alkanu kiinnostamaan. Toki välillä kiimassa tulee edelleen tunne että olisi kiva saada kyrpää.
8. Minkä ikäisenä löysit itsetyydytyksen jalon taidon? Varmaan joskus 10 vuotiaana.
9. Onko sinulla mitään leluja edesauttamassa nautintoa? Tosi paljon erinäisiä dildoja, eturauhaskiihottimia, anaalitappeja, yksi tekopillu ja vaikka mitä. Tosin viime aikoina ei ole käytössä ollut.
10. Millä tavoin saat parhaan orgasmin, kuuluuko siihen aktiin esim. leluja, useita tunteja fantasiointia/pornon katsomista? Onhan ne parhaat orkut tullu monien tuntien tyydyttämisen myötä, kun välillä runkkailee eturauhaskiihottimen kanssa, välillä survoo dildoa ja katsoo samalla pornoa.- Anonyymi
Ai sullako olis sellainen.Myytkö minä ostan siihen tulpan tulee niin kuin parempaan käyttöö.Säästän sun vaivan ei tarvitse sitä enää polkea.
1. Riippuu oonko yksinään, sillon ehkä 2-3 kertaa päiväs.
2.Välillä on tullut kokeiltua sormia perseessä samal kun runkannu.
3.Insestinovellien lukeminen
4. Melkein aina
5.On tullut ajateltua siskoani usein.
6.Ei hallitse
7.On tullut tehtyä seuranhaku ilmoituksia jossa haen mies seuraa, jotka sitten tullut poistettuakin.
8.Olisinko ollut jotain 12v
9.Eip
10.Saatan katsella tai lukea hentai mangaa, monesti siihen asti et oon lauennut housuihin.- Anonyymi
Käytän kumiputkiin ja palleissa erilaisia kumeja
Jotka venyttää palleja ja mitä monenlaisia
Kumiputkiin vetelen
Jalassa punaiset Kontio kumisaappaat
Useampi kerta viikossa
Katselen kiihottavia kuvia
[email protected] - Anonyymi
1. Kuinka usein tyydytät itseäsi?
Kerran päivässä
2. Kuuluuko itsetyydyttämiseesi mitään muuta, kuin pelkkää käteenvetoa?
Joskus dildo apuna
3. Mikä sinut saa kiihottumaan äärimmilleen?
Jos muut katsoo itsetyydytystäni camissa
4. Katsotko runkatessa pornoa aina, melkein aina, satunnaisesti vai et ollenkaan?
Melkein aina
5. Minkälaisia fantasioita päässäsi pyörii, mikäli runkkaat ilman pornoa?
Useimmiten fantasia, jossa vanhemmat miehet alistaa seksissä
6. Hallitseeko itsetyydytyksen tuoma nautinto elämääsi? Eli jätätkö vaikka menemättä johonkin ei niin kiinnostavaan paikkaan johon sinut on pyydetty, koska itsetyydytys tuntuu paremmalta vaihtoehdolta?
Joskus
7. Oletko koskaan tehnyt kiimassa jotain, mitä et ehkä muuten tekisi?
Kiimassa tulee joskus tehtyä turhan paljastavia juttuja. Esim. videoiden lähettämistä muille yms.
8. Minkä ikäisenä löysit itsetyydytyksen jalon taidon?
En muista ikää, mutta sen muistan ettei silloin lauetessa vielä tullut spermaa.
9. Onko sinulla mitään leluja edesauttamassa nautintoa?
Dildo tai sen korvike.
10. Millä tavoin saat parhaan orgasmin, kuuluuko siihen aktiin esim. leluja, useita tunteja fantasiointia/pornon katsomista?
Camirunkuissa ehkä paras orgasmi.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persujen vaalilupaus oli euron bensa
Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.992200Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin
Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n502155Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin
Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi501865Topi osti Askon
Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan751380- 931349
Kastaa ja upottaa on eri sanat
Kastaa ja upottaa on eri sanat ja niillä on eri merkitys. Eikä Jeesusta haudattu upottamalla maahan kaivettuun kuoppaan2191151Uskomatonta touhua!
Ei olis uskonut että kateus yrittäjää kohtaan menee noin pitkälle. TTP:ssa irrotettu sähköjohto jäätelöaltaasta. Kaikki311130Oliko se oikeasti epäselvää
sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men621113- 68979
Miksi eduskuntatalon portaille sytyttään tänään 8 645 kynttilää?
Oikeus elämään ry järjestää lauantaina 21.3.2026 tapahtuman, jossa Eduskuntatalon portaille sytytetään 8 645 kynttilää.285930