Hulluna sinuun, mies

Anonyymi

Olen aivan hullaantunut eräästä nuoremmasta miehestä jonka kanssa olemme tässä olleet jonkin verran tekemisissä. Yritän hillitä itseni ja edetä hitaasti mutta se on vain niin vaikeaa kun hän on niiiiiiiiin haluttava. Huoh.

7

167

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Asia selvä.

    • Anonyymi

      Onko pakko edetä hitaasti?

    • Anonyymi

      Jäähdytin tunteeni vastaavassa tilanteessa..

    • Anonyymi

      Nykyiset nuoret miehet on ihmisinä niin erilaisia kuin 20 v sitten. Pehmeämpiä ja parempia sosiaalisesti. Toki sitten on poikkeuksiakin molempiin suuntiin.

    • Anonyymi

      Onko sopiva nopeus 10 vuotta palstailua ja 10 vuotta lisää vilkuilua kaukaa ja 10 vuotta vähän small talkkia ja kättelyä ja ehkä 30 vuoden lämmittelyn jälkeen päästään ehkä siihen puhelimella treffeille pyytämiseen

      • Anonyymi

        Kuulostaa kohtuullisen hitaalta. Varmaan siinä vilkuilun aikana koronakin ehtii loppua niin että uskaltaa sitten joskus kätellä jos ollaan elossa.


    • Anonyymi

      sama täällä

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Keitä täällä on??

      Kertokaa nimenne!! 🤔
      Ikävä
      127
      1316
    2. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      100
      1013
    3. Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä

      Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait
      Ikävä
      89
      944
    4. Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?

      Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede
      Kuhmo
      25
      927
    5. Tuleeko Martinasta rouva Muhis

      Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat
      Kotimaiset julkkisjuorut
      299
      807
    6. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      97
      770
    7. Miten näytät / näytit ihastumisesi hänelle?

      Toimiko, miten hän vastasi? vinkki5
      Ikävä
      37
      673
    8. Ei enää kauaa rakkaani

      Ensin minun pitää saatella narsistit oikeuden eteen ❤️
      Ikävä
      109
      656
    9. Oletko miettinyt sitä

      Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.
      Ikävä
      55
      613
    10. Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.

      Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet
      Suomussalmi
      141
      602
    Aihe