Onko varma tapa kuolla kun jättää kertakäyttögrillin kytemään auton sisälle? Vai pitääkö olla mieluiten se teltta. Lisäks voisi ottaa riittävästi jotain lääkkeitä että on rauhallisempi olo ja sitten vaan nukkuu ikiuneen kun häkä hoitelee loput.
Mutta tosiaan auttaisko sekin että laittaa auton sisälle kertakäyttögrillin kytemään ja tukkii vielä vaikka auton ilmastoinnin ilmastointiteipillä?
Isän kuolema laukaisi mussa taas nämä suunnitelmat varmaan vahvempina kuin koskaan.
MasentunutMies
Kertakäyttögrilli auton sisälle?
6
512
Vastaukset
- Anonyymi
Kuinka paljon pitää syödä valkokärpässieniä että henki lähtee? Onko kuinkakin hidas ja tuskallinen kuolema? Voihan niitä tietenkin ottaa lääkkeiden ja viinan ohella. Sitten yhdistää tuon kertakäyttögrilli jutun siihen päälle niin eiköhän ole lähes 100% varma lähtö tästä maailmasta.
MasentunutMies - Anonyymi
Harmi kun ei kukaan kuollut voi enää tulla kertomaan että kuinka hyvä ja varma keino häkämyrkytys on lähteä, tuleeko siinäkin huono olo vai onko helppo kuolema? Sen kun tietäis voiko siitäkin huonolla tuurilla selvitä hengissä ja saada jonkun elinikäisen aivovaurion?
MasentunutMies- Anonyymi
Siis tämähän on juuri vastaus kysymykseesi. Ei kukaan todellakaan tiedä.
Itteeni ainaki kylmää katella niitä joilla on ollut "Huono tuuri"
- Anonyymi
Joo no ei tarvi vastata. Olis vaan hyvä että tietäis jonkun pomminvarman keinon lähteä tästä maailmasta kun elo täällä käy liian tuskaisaksi.
MasentunutMies - Anonyymi
Olen vieläkin hengissä kun en ole uskaltanut edes yrittää tappaa itseäni. Tänä vuonna on tavoitteena tehdä se mutta tuskin onnistun vieläkään edes yrittämään. Löysin jo teltan jostain varastosta ja kertakäyttögrillejäkin on. Voisi alkaa jo harjoitella teltan kokoon kasaamista. Aika surkeaa jos hyvä suunnitelma menee pieleen sen takia että en osaa edes telttaa koota.
Masentunut Mies- Anonyymi
Tai noloa ja surkuhupaisaa ennemminkin.
Masentunut Mies
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään
Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"758937Ikuiset kaipaajat
Miksette vaan mene sen kaipauksen kohteen luokse ja puhu sille suoraan? Mitä järkeä on kaipailla jotain puolituttua vuo1545604Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla
”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset1285054Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta
Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään183903Riikka ottaa miljardi euroa EU:n yhteisvelkaa Suomelle
Niin kääntyi irvipersun takki taas, vaikka vaalilupauksissa oli ettei yhteisvelkaa Suomi enää koskaan ota. No nyt otti m853480Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi
Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta533379Veronmaksajat kustantavat yrittäjien eläkkeitä jo yli 500 miljoonalla
Suomalaista yrittäjää ei kommunistista erota. Aktiivisen "yrittämisen" maksattaa yritystukina yhteiskunnalla, ja vieläpä402731En tiedä ymmärrätkö
Kuinka paljon merkitset mulle. Näet minut minuna etkä silti käännä selkääsi. Tökit jatkuvasti kepillä jäätä ja menit ehk102701Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?
PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html582676- 241747