Osaat kyllä olla ilkeä ja

Löytää kaikki toisen ihmisen huonot puolet ja viat.

Mukavaa iltaa sulle.
Pahoitin kyllä mieleni.
1681
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

hei, kypärä päässä ei tapahdu tällaisia vahinkoja, mitä minä, mitä siinä jäyhät, olemattomias... -Jumalan kuitti
rauhallista illanjatkoa, turvallista

https://www.youtube.com/watch?v=d5F7uhCIBco

Äänestä

n vai m?

Äänestä

Lisäyksenä vielä,
Että osasit kyllä pahimpaan mahdolliseen kohtaan iskeä. Joskus oikeasti kannattaa miettiä suustaan suoltaa.
Nythän sun motiivit on selvillä.
Oliko kivaa löytää oma sirkuspelle, jolle saat nauraa.
Sinä se vaan jatkat ja jatkat.

Kaikki on sellaisia kuin on, ja ikävää kun toisen olemassaolo häiritsee kovin paljon.
Pahoittelen kun kuvottavat kasvoni piirtyneet mieleesi.
Ymmärräthän sen että, joillakin on huono itsetunto jo muutoinkin.
T. Aloittaja
Naiselta miehelle

Äänestä
  • Millä tavalla tämä ilmenee?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Millä tavalla tämä ilmenee?

    Oikea henkilö kyllä tietää. Ei tarvi kalastella.
    Surullinen olo muutoinkin.

    Äänestä

  • Onko joku oikeasti arvostellut ulkonäköäsi? Jos on, ei sellainen ihminen ansaitse ollenkaan huomiota. Illat pimenee ja voi tuoda alakuloa. Koita laittaa vaikka kynttilöitä ja luoda hempeää tunnelmaa. Jotain hyvää syötävää, vaikka hedelmäsalaattia. Kiva leffa pyörimään, soitto ystävälle, jos sellainen löytyy. Kannattaa jättää negaimmeiset ihan omaan arvoonsa, todennäköisesti heillä on vielä huonompi olo. Voimia, tuntematon nyyti ❤️👍

    Äänestä

  • Mitä neiti höpöttää. Palstaharhaa kaikki.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Mitä neiti höpöttää. Palstaharhaa kaikki.

    Ei kyseessä neiti

    Äänestä

  • Rakkaus sä tiedät että nauroin sille porkkana leivän päälle jutulle en missään nimessä sinulle! ja rakas mä en ymmärrä miten sulla voi olla mitään huonoa itsetuntoa!??

    Äänestä

Saan nautintoa siitä kun muilla menee huonosti. Ehkä olen vain kateellinen ja narsisti

Äänestä
  • Tätä epäillyt yhdestä skitsosta? Välit meni lopullisesti.

    Äänestä

  • Siltä se vähän vaikuttaa jos joku saa nautintoa tuollaisista asioista.

    Äänestä

Kaipasit nyt taas palauttelua maanpinnalle, meinaan alko tuo sun manias taas olleen sillä tasolla, että olisit taas lähteny testaileen markkina-arvoos jonku etees osuvan kaksilahkeisen kanssa.

Äänestä
  • Lopeta toi oikeesti!!!! Olet vain minun rakkaani!!!

    Äänestä

Aina se tulee seuraan jos ei mieltään puhdista.

Äänestä

Joku näköjään osaa. Eipä ollut minulta. Positiivista nykyään pelkästään.

Mukavaa iltaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Löytää kaikki toisen ihmisen huonot puolet ja viat.

Mukavaa iltaa sulle.
Pahoitin kyllä mieleni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu