Hirveetä repimistä maastavedos jne, ei räjähtävyyttä noin reenata vai mitä nyt si meinaskin reenaa, toivottavasti alotteliat ei katso mallia, hajoo saletisti paikat, no kyllä huomaa ettei ole ammatti pt
Mara reenaa taas päin p....ttä instas
Anonyymi
17<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Tuttua Maraa, kaikki on päin p***ttä mitä tekee, mutta kauhee on hehkutus.
Voi Voi Voi taivas, elä katso jos sun paikat repeää!
Mun paikat kestää ku liikkeet tehdään oikein, mutta jos noin reenaa niin paikat hajoo alotteliat voi pian ottaa marasta mallia, kukas vastuussa pitäis olla ammatti pt jos myy valmennuksia,että pissis mene hiakkalaatikolle takas ja laita housut takas jalkaa on tainnu mennä hiekkaa väärään paikkaan
Kyllä liikkeissä ei päätä tollai revitä, menee niskat pian sijoiltaan
Onko Mara saanut ilmaisen käynnin kyseiselle salille....ei oo siellä näkynyt moneen vuoteen. Ilmaiseksi se kaikkiin paikkoihin menee ja sitten instaan kuvat kuinka on mahtavaa ...niin joo itse maksan joka kuukausi kyseiselle firmalle aika paljon että pääseee salille.
Vaihda firmaa, jos antavat tyrkylle ilmaisen käynnin, onhan noita treenipaikkoja pilvin pimein, itse en ikinä mene paikkaan, jota nämä tyrkyt käyttävät, jos itse maksan voin myös valita paikan.
Pienet on murheet teillä, todella jokainen saa valita oman kuntosalinsa. Eikä tarvitse murheita niistä kantaa.
Jep eikä sais myydä väärin tehtyjä ohjelmia jos ei oo ammattitaitoa, no kouluttautumaton
Martinalla on oma valmentaja mukana ja tekee juuri mitä hän käskee, eli fysiikkavalmentaja.
Se rysäkeppi joka maraa valmentaa ei uskalla sanoo mitään ettei tuu nyrkistä
Kyllä tuo valmentaja on varmasti alansa huippu ja Martina omissa valmennuksissa. Meinasitko, että balettitanssija ja kuulantyöntäjä treenaa täsmälleen saman treenin🙄 Siinä esimerkki, jos menisi jakeluun.
Ottakaa nyt ensin selvää, mitä treenaa ja sitten voi kommentoida. Idiottimaista arvostella vailla tietoa.
Mitään ei reenata tollai päätä repien, paitsi jos menee kontrolli ku miettii et turkkilaisella varmaan joku blondi puikois
On tuolla ihan oma tarkoitus ja kannataa perehtyä, ennenkuin kommentoi. Tuo mies valmentaa myös Suomen maajoukkuetta, joten ei nyt ihan huono valmentaja ole. Lajia en muista, enkä viitsi etsiä
Ei tuota Martinan treeniä ole tarkoitettukaan alottelijoille . 80 kg nousi aika kevyesti.
Martinan valmentaja vaikuttaa pätevältä. Toisin kuin Martina omille valmennettavilleen. Eihän naisella ole mitään virallista pätevyyttä olla valmentaja.
Martinan valmentaja on varmaan Martinan tossun alla, koska Martina on niin omapäinen ja itseään täynnä. Ei sellaiselle naiselle jaksa olla vastaan, jos mies kuitenkin saa palkan valmennettavaltaan.
Pätevä valmentaja on varmaan ainoa asia, josta Martina joutuu itse maksamaan mitään. Muut asiat nainen saa ilmaiseksi tai puoli-ilmaiseksi somemainostamista vastaan. Ainakin nainen osaa puhua vakuuttavasti, kun kaupittelee omia valmennuksiaan, siivousta, kauneustuotteita, kännykuoria ja ainaista Jotexia.
Joskus harvoin somen stooreissa on teksti *palvelu saatu* hiiren kokoisella printillä, harvoin sitäkään vaikka palvelu olisinkin ollut ilmainen.
Martina ei karanteeneista välittänyt vaan piti puistovalmennuksia heti ulkomailta tultuaan ja painelee pitkin stadia. Mukana on lähes aina häntä huomattavasti nuoremmat bestikset eli wanna be rikas teini-Hujanen ja rikkaan miehen siivellä elelevä toinen pyrkyri eli paperilennokki. Nämä palvelevat auliisti Martinaa kuin prinsessaa. Martina kuvittelee Sofian tavoin olevan joku superrikas kuuluisa supertähti. Molemmat elämänsä leveilleet miesten rahoilla.
Jaksoit nähdä vaivaa ja minä en jaksanut lukea. Seuraava voi lukea ja kommentoida.