Eipä seuraa Sofia Stefua instasss enää.
Sofian insta
Anonyymi
13631
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Miksi pitäis seurata, eiks se jo tarpeeksi ole Sofia alistanut ja nöyryyttänyt käytöksellään äijä.
Kovat poikien bileet. Tauski oli esiintymässä to-pe välisenä yönä Steffun olohuoneessa.
Stefu pääsi laulamaan Taukin nahkamikkiin.
Sofiako ei passauta itseään. Järkyttävä, että luulee olevansa parempaa ihmiskastia. Työtön, maksut rästitissä, toisten elätettävänä oleva. Kenenkään "kiertopalkinnoksi" ei kannata alkaa.
Stefan on ollut tosi törkeä menisi hoitoon.
Ei ketään voi ajaa kodista keskellä yötä tavaroineen. Kamala äijä kuka tollasta haluu katsella.
Toivottavasti Sofi ei enään mene sinne varmastikin tosi pettynyt.
O mi väliä sillä on. Miks pitäis seurata.
Eikö kannattas taas lähteä Lontoosee vois löytyy työpaikka
Höpsistä, siellä kuulkaa Sohvi jo Steppulin kanssa kilistelee ja suunnittelee kenkäkaappia. Sohvi ei lähde edes kulumalla.
Sitkeästi pysyvät nuo naiset Stefussa kiinni. Edellinenkään ei meinannut lähteä edes kroosalvalla 😉. Poliiseilla piti uhkailla, että häneltä sai avaimet.
Aika tyhmää käytöstä, ellei tajua jo lähteä. Itse itseään antaa nöyryyttää, siinäkö se itsetunto kasvaa?
Tekevät mitä tekevät, eihän se meille kuulu. Jos arvostaa rahaa ja luksusta kaiken edelle, oma asia, helppo ja mukava elämä kiehtoo. Yksityiskoneella, yksityisveneellä jne. ei mitään pröystäilyä, kunhan nyt mainitsin?
Sofialle käy huonosti tuossa suhteessa. Toivottavasti on älliä lähteä.
Sofia kertoo haastattelussa, ettei hän pidä Stefun juhlimisesta. Tuskin on tullut yllätyksenä. Hän kertoi, kuinka Italian lomaviikon jälkeen hän ei enää jaksanut juhlia, mutta Stefu ja sen kaverit jaksoivat vielä tultaessa yksityiskoneella yksityisveneeltä Italiasta ja juhlinta vain jatkui, niin että muuttokin jäi jalkoihin. Tuskinpa kukaan pakotti Sofiaa reissuun mukaan ja tottakai juhlintakuvia piti laittaa someen tämän tästä. Tuskin mikään muuttuu, jos apua ei halua.