Kun keskellä oleva elin eli puolue säätää että tulee suolella veljiä syvällä olevalla kädellä niin se on hyvä sikälikikin, että heikompi astia ehtii imettää maitoa kasvava alle suetukummalle jota tuetaan niin paljon kun halutaan ottaa vastaan saadakseen omakotiladot rakennettua moninaisine sielunhoitohuoneineen ja muineen, joten asiallisuus ja kuulaus ennenkaikkea.
Synnin paklakka
3
90
Vastaukset
- Anonyymi
kinnulassa julkiseen virkaan riittää L-kepulaisuus tai ainakin myönteisyys aivot ei ole tarpeelliset voivat olla jopa haitaksi.
- Anonyymi
Lesta, kepulainen on välttämättömyys, jos on vielä sukulainen niin pätevä virkaan kuin virkaan
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Lesta, kepulainen on välttämättömyys, jos on vielä sukulainen niin pätevä virkaan kuin virkaan
Olisin sitä mieltä että suurimmalla osalla lestakepuilla on kaksi persoonaa, riippuen siitä missä seurassa milloinkin ollaan. Omien seurassa ollaan niin pyhiä uskovaisia kuin ollaan ja voidaan, mutta annas olla kun tullaan ns. tavan ihmisten seuraan niin jo löytyy kaikki mahdolliset kirosanat ja alapäähän liittyvät asiat ovat puheiden päälimäisinä. En tuomitse, kun minulla ei ole siihen oikeutta, mutta ihmettelen vaan suuresti...
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin33611591IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3597916Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut892838Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?972227Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1482131Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?81626- 1101251
Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin521074Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus26898MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312782