Mikä ihmeen autojen kaatopaikka on ilmestynyt Lemuun Nousiaistentien viereen?
Romuttamo?
7
180
Vastaukset
- Anonyymi
Hylättyjen autojen hautausmaa se näyttää olevan. Kun siitä ohi ajan päivittäin niin se ottaa silmään ja pahasti. Toivottavasti romuista vastaava siivoaa nopeasti romut pois maisemaa pilaamasta.
- Anonyymi
tästä "romuttamosta" on mennyt jo tiedotetta kunnan katselmuksen piiriin. Mahdollisesti ei ole edes lupaa perustaa autojen romuttamoa.
- Anonyymi
Oliskohan vähän siivottu varastoja ja siirretty vanhat varaosa-autot paikkaan, josta ne on helppo nostaa romunkerääjän lavalle???
No, aika näyttää ;) - Anonyymi
Mahtaakohan kyseessä olla Nousiaisten Saksalasta tuotuja autonromuja.
- Anonyymi
Tänään siitä ohi ajoin ja siinä näytti olevan perinteisen Pekan huikopalat. Mahtaakohan aloittaa toimintaa.
- Anonyymi
Yrityksellä ei ole toimintaa. Toiminta päättynyt.
- Anonyymi
Nakki Pekka jäi eläkkeelle viime vuonna ja toiminta loppui...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24745329Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3011223Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy19510856Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369701Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858518Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236501Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok03200Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys282212- 351597
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261500