Niko ja Rosanna ovat eronneet. Voi voi. Kyllä tässä alkaa hiipua itselläkin usko tosirakkauteen. Miksei salskea ja menestynyt liikemies löydä rinnalleen kumppania? Särkyikö sydän Sofian takia ja Niko ei uskalla rakastua?
Niko ja Rosanna erosivat
Anonyymi
26548
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 26
Vanhimmat
Sohvi teroittelee jo kynsiään...
Näin luulen.
Sofia on edelleen Nikon mielessä ja ehkä <3 :kin.
Nyt alkaa jännät ajat, Sofi ja Niko niinkö taas?
Niko häippäsi luksuslomailemaan Espanjaan eikä Rosanna päässyt mukaan. Kyllä siinä kuuminkin romanssi alkaa hyytymään.
Miksei rosanna päässyt mukaan?
Ei ole jätkällä enää kauaa aikaa etsiä vankilavaimo.
Ensi kevääseen varmaan.
Joo mut montakohan miss helsinkiä linnassa on? Ei kelpaa muu.
Heh...
No eikös siellä yks miss helsinki -finalisti just oo istumassa tapon yrityksestä 😄
Vapaalla todennäköisesti on edelleen, mutta jossain vaiheessahan se lusiminen on edessä; Vanajalla tai Vantaalla.
Eiköhän ne ole ihan vaan deittailleet. Niinku katrienkin kanssa.
Seiska vetää vaan heti parista treffeistä tyyliin parisuhdetason suhdetta 🤣
Juu on tullut muka pika ero 😘🕺💃
Heitteleeköhän Niko laukkuja? En usko...
Äijät on tullu kummalliseksi nykyään kun viskelevät akkojensa kasseja ympäri pihaa.jos mun ukko heittäis mun vähäset laukut,mitkä ite ostanut,niin äijä lähtis kyllä samaa kyytiä,niinkuin kuppa töölöstä!
Kuka misu hesa vapaa? Kelly on kai J-M kanssa. Tosin noissa piireissä ei parisuhde haittaa.
Hei stupidot ettekö tajuu minkälaisia naisia tuolla Marbellas jne maailmalla on,ei siinä samalla kalkkiviivoilla oo todellakaa mitään miss Helsinkiä, noihan pari vikaa jonka kanssa Rane vähän polkassu on ihan muovisia huulet törröllä 🤣kuhan vedon voitti miesten väliset et miss Helsinkiä ei kukaan sen kummemmin noteeraa että näin 🥱
Olen samaa mieltä, nää missi Helsinki ovat turhia turhakkeita ja läpeensä mätiä kaikki.
Niin surullista että ero tuli näin pian.
Miksi Niko ei vain ota Sofiaa takaisin? Hänelle ei sovi millään tavalla itsenäiset, oman elantonsa ansaitsevat naiset. Pitää olla vapaa lähtemään ulkomaille Nikon mukaan ilman työ velvoitteita ja olla nöyrä ja kaunis. Sofia on täydellinen Nikolle.
Minustakin Sofia on Nikolle täydellinen. Tietysti pettäminen parhaan kaverin kanssa voi hiertää mutta kai nyt maailmanmies pääsee tuollaisesta huumepiirien normimeiningistä yli.
Ei järvi soutamalla kulu.
En ikinä itse ottaisi takaisin naista, joka muhinoinut kaverini kanssa. Ei sitä pystyisi unohtamaan eikä anteeksi antamaan, ehkä olen vanhanaikainen? Nikona "haistattaisin" pitkät molemmille.
Menestynyt lusimaan joutuva huume keisari. jospa seuraava miss stadi saa lohduttaa linnaan menevää lusijaa.
Lohduttaa voi mutta rakkaus ei syty. Ei Sofia Stefun kanssa avioudu koskaan.
Taitaa kohta Stefania päätyä Nikon linnan neidoksi.