Ihmeen hiljaa Aisalan fanit tästä 😂
Jari-Matti myöntää pettäneensä Maisaa
Anonyymi
4098
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 40
Vanhimmat
Aisala ♥️ Asal
Pidän Latvalasta, on kuitenkin jotenkin sympaattisen ja vaatimattoman tuntuinen.
Pääsiköhän edes tasoihin Maisan kanssa?
Tuskin pääsi. Maisa ansaitsi kaikki pettämiset. Sai maistaa omaa lääkettään ja itsehän hän aloitti pettämiset. Maisa on elämänsä varrella tehnyt paljon pahaa. Vihaako hän miehiä? Tunne-elämän tilalla tuolla naisella on oma etu ja suunnaton ahneus 😳.
Maisan ex-aviomies ja Latvala ovat kokeneet kaikkeista kovimman kohtalon tuon naisen kynsissä. Kiero, salakavala ja ahne, siitä koostuu Torppa 😨.
Valhejuutisia. Sehän oli Maisa Torppo joka petti Latvalaa. .
Petti kaikilla tavoilla. Ei rakastanut muutakuin Latvalan rahoja ja sitä glamouria, jota Latvala tarjosi. Miehiä riitti kihlauksenkin aikana, vaikka omaa kohdeltiin huonosti. Oli tuhoon tuomittu suhde jo alusta alkaen. Joka Torppaa puolustaa, käy kyllä itsekin aika hitaalla,
En ihmettele yhtään, jos mies kaipaa oikean naisen seuraa välillä, jos muuten joutuu olemaan muovista kyhätyn, tyhmän ja oikuttelevan kieropalkinnon kanssa!!
Onnittelut Latvalalle ja kaikkea hyvää elämääsi!
Eikö sulla oo rahhaa?
?????????
Kuten asuntokauppa: Maisa ilmoittaa yksin asuntomyyjälle: "me otamme tämän".
Aloittaja on umpityhmä. Ei halua ymmärtää tai ei oikeasti ymmärrä, että Torppa petti ensin! Särki Latvalan unelmat. Aloittaja on umpityhmä.
Ap ei kyllä ole ihan 100.
Maisuli ei varmaan vieläkään osaa yhtään hävetä. Nyt tuli kaikille tiedoksi, miten röyhkeä ja ilkeä on tämä "lähihoitaja/lentoemo"! Suurin osa meistä on tuon tiennyt kylläkin jo vuosia. Kyllä ihmeteltiin Latvalan suurta virhettä, kun tuohon lokkiin näppinsä iski, kalliiksi tuli!
Varmasti otti opikseen. Kaikkea hyvää vaan Latvalalle ja onnittelut, että heräsit viimeinkin!
Aisala unelmoi Asalista ♥️
Höpö höpö. J- M:llä on tyttöystävä Miss Helsinki Kelly Kalonj.
Vaikutat umpityhmältä.😄😄😄
Eikö työnantajankin olisi jo syytä antaa kenkää tuolle tekopyhälle, huonoa julkisuutta tuovalle kuoville.
No niinhän tuo onkin. Umpityhmä.
Tyhmä jätkä kun petti noin kaunista naista.
Ja niin monen eri naisen.
Voi pyhä yksinkertaisuus 🤦♀️
Kyllä se Maisa on nykyään sellainen kuiva luuviulu. Ainoa pehmuste on valtavat tekotissit. Mutta joo, kauneus on katsojan silmässä. Joku voi tykätä 😏 kun ei paremmasta tiedä 😏.
Tuo on niin totta. Törppö on vanhentunut kulahtanut ja kuivunut rusina. Ponttoonitissit pitää vielä pinnalla😄
Jalimatti jahtasi Maisaa useita vuosia. Hän itse nimenomaan tahtoi juuri Maisan. Luultavasti oli rillipäisen nörttimiehen runkkausunelma. Varmaan jo nuorena aloittanut Maisan tissieni ihailun.
Niin? Eihän voinut tietää kun kaukaa ihaili mikä oli neidon todellinen luonne.
No nyt tietää! Hyvä, että paljasti millaisen mirkun kanssa oli menossa naimisiin 😱.
Ystävänsä kertomaa :"– Jari-Matti on ollut aina huono naisten kanssa. Jäätävän huono. Homma menee joka kerta yliyrittämisen puolelle, Jari-Matti säheltää eikä saa luonnollista keskustelua aiseksi
Hei, hei, mitäs, mitäs -tyylinen lähestyminen ei ole kovin rentoa, Myllymäki raportoi."
Säälittävää, eikä mutsille sitten kukaan muu kelvannut miniäkokelaaksi, kuin Maisa.
Tavallinen suomalainen mies ❤️. Kiltti, vaatimaton menestyksestä huolimatta. Toivon parempaa tuuria naisten kanssa, muualta kun julkkispiireistä kannattaisi hakea. Eikä mutsi varmasti naisia valitse.
Jahtasi kun luuli julkisuudessa niin herttaista ja viatonta esittävää kuovia unelmiensa naiseksi. Karu totuus paljastui Latvalalle ja lopputulos on nähtävissä.
Kuovi ei ole ensimmäistä kertaa vedättämässä miehiä isoilla ponttoonitisseillään. Narsisti. Miesten pitäisi kiertää tuollainen kaukaa.
Joo aika kummalliseen valoon ystävä ja sisar jarimatin laittaa.Aikuisen miehen.
Miksi Jari-Matti petti Maisaa?
Yökylässä ohjelma Maisa itki kun Jari Matti petti
Lehdissä kirjoituksia että Maisa petti
Kumpi nyt on pettänyt ero tullut jne kohta ei ota erkkikään selvää antaa olla
Aisala myönsi itse, että on pettänyt.
Miksi Maisa petti Jari-Mattia?
Pettämisen aloitti kyllä kuovi itse. Ei pidä puolustella kuovia. Kuovi rikkoi Latvalan unelmat ja suhteen alamäki oli valmis.
Voi mahoton !
Koska pallua pikotti .
Ei oikein rattimiehellä hommat kulje, ei. Kaikki menee perseelleen.
Asal ei taida myöskään olla ukosta kiinnostunut.
Mahtoiko Pohjois-Suomen rallipiireistä tuttu kaunis ja fiksu blondikin olla loppujen lopuksi vain jonkun palstan katkeran naisen keksimä juksaus??