Oli mukavaa

otetaanko uusiksi joku kerta? Oli kiva nähdä edes tällä tavoin ja tykkään sun hymystä. Se mitä sanaa halusin käyttää oli muuten rakas <3 Hyvää päivää sinne! Terv. Mies
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Millä tavoin

Äänestä
  • Etänä

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Etänä

    Ootko vanhakin käppänä?

    Äänestä

Odotitko sitä tänään uudestaan, mutta mitään ei näkynyt?

Äänestä

Ajatuksissa nähtiin? :) mukavaa iltaa mies!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

otetaanko uusiksi joku kerta? Oli kiva nähdä edes tällä tavoin ja tykkään sun hymystä. Se mitä sanaa halusin käyttää oli muuten rakas <3 Hyvää päivää sinne! Terv. Mies

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu