Ladataan…
Aika säälittävä elämä sulla
Ei voi mitöön
Anonyymi kirjoitti:Ei voi mitöön
Anonyymi kirjoitti:
Ei voi nurkkaniina tai slipoverisami mitään niin
Minkä?
Niin minkä?
Tarkotuksella vilauttelin siinä, oliko kiva.
Näitkö sen puolukas siin laavun kuppeessa 😇
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Anonyymi kirjoitti:Mä näin sen 🤭
Mä näin sen 🤭
kirjoitti:
Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.
Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.
Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.
Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.
Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.
Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.
Kiitos ilmoituksesta. Tarkistamme sisällön.
Linkki kopioitu.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Aika säälittävä elämä sulla
Ei voi mitöön
Ei voi nurkkaniina tai slipoverisami mitään niin
Minkä?
Niin minkä?
Tarkotuksella vilauttelin siinä, oliko kiva.
Näitkö sen puolukas siin laavun kuppeessa 😇