Ketjut liian kireellä

Mulla oli mopos aika kireellä ketjut ja sit kaveria piti kuskata nii ne löysty tosi paljo voiko se vahingoittaa jotai et ne oli nii kireellä 2 päällä. Ainaki eturatas kulu ja ketjut. No onneks ny muistaa et ei laita nii kireelle jos pitääki kuskata
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Laita kartaaniakseli mopoos. Ei löysty ketjut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mulla oli mopos aika kireellä ketjut ja sit kaveria piti kuskata nii ne löysty tosi paljo voiko se vahingoittaa jotai et ne oli nii kireellä 2 päällä. Ainaki eturatas kulu ja ketjut. No onneks ny muistaa et ei laita nii kireelle jos pitääki kuskata

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu