Mikä vitun joukko tähän on valjastettu, joka äänestää Kristiinan jatkoon ja kaikki siniset napit hänelle? Aivan selvästi jotkut näädät taustalla. Onko Kristiina itse heidät Bitcoineilla palkannut?
Kristiinan äänestyskoneisto
Anonyymi
11<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
En kanssa tajuu. Eihän tytössä ole mitään karismaa eikä elämää. On vaan
on puoliksi venäläinen
Kummallista jauhamista. Jotkut pitää toisista ja jotkut taas toisista. Joten äänestäköön ne ketkä haluaa, itse en ainakaan äänestä ketään noista, jotka näyttävät olevan jokainen ihan pelkkää himppeliä. Oksettavia eräätkin heistä.
Se on niin, kun ei voi viesteillä äänestää,niin niin BB haluaa vain suosia laiskojaja niitä joista ei ole mitään hyötyä ohjelman viihdyttävyyden kannalta. Parhaita TIMO JA SAMI.
Kyllä minunkin mielestä kristiina sais lähtä en ymmärrä yhtään miksi se halutaan pitää talossa.
Itsekeskeinen Kristiina ulos. Paksuperse kääpiö makoilee vaan ja kun tulee nälkä, niin nenä pystyssä kipittää syömään.
Olet varmasti hieno ihminen.
Miksi ihmeesää Kristiinan pitäisi paistaa kanamunia kaikille? No, ehkä siellä kaikki muutkin tekee kaikille voileivät, samalla kuin tekee itselleen? Keittää myös kahvit ja teet koko väelle, kun haluaa sitä itse? En kyllä ole huomannut, että näin olisi.
Katilla oli häädetyn herja eikä hän saanut tulla keittiöön. Kati oikein kysyi että paistatko (en nyt muista pyysikö varsinaisesti paistamaan) munia kenelle. Artun munaa ja omaansa. Heh, no onhan niillä jotain yhteistä sitten Ellankin kanssa.
Jos tämän munaepisodin jälkeen vielä saa sinisiä nappeja, niin hästämanjooses!
Kyllä laitan samantein 100 ääntä Kristiinalle
Joo, saa nähdä ymmärtääkö koneisto nyt ottaa jotkut kaksi kenet äänestävät. No, ainakin puolittuu tuo Kristiinan saalis. Tai sitten panostavat enemmän. Parhaassa tapauksessa se ei pystykään tähän uuteen tapaan reagoimaankaan. Mutta saattahan se silti olla, että Kristiina ei lähde.