Bidenin kampanja ja suosio on romahtanut!

Biden piti vaalitilaisuuden, johon oli saapunut peräti KAHDEKSAN osallistujaa? Samaan aikaan Trump ja jopa pelkkä Pence vetävät tuhansia ihmisä paikalle!

Kuitenkin vasurimediat vain valehtelevat kannatuskyselyissään väittäen Bidenin kannatuksen olevan jopa selvästi Trumpia edellä??? Huhhuh, kuinka törkeäksi on vasurien peli mennyt...
1058
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Näin videon, kun Biden- ressukan autokaravaani saapui kampanjatilaisuuteen. Tien vieret olivat täynnä TRUMPIN kannattajia, jotka heiluttivat lippuja ja huusivat häntä kannattavia lauseita. ;-)

Äänestä

Toisessa Bidenin tilaisuudessa oli vain kourallinen katsojia. Puhujana siinä oli itse kommunisti Bernie Sanders.

Sandersin naaman peitti Trump- lippu, jota eräs nainen heilutteli edessä. Järjestysmies tuli lopulta repimään vastoin lakia tuon lipun pois naisen käsistä!?

Äänestä

Bidenin kannatajat ovat järkevämpää porukkaa, eivätkä korona-aikana pakkaudu paikalle katsomaan, vaan katsovat koko vaalitilaisuuden puheineen paikallisten tv-kanavien välityksellä.

-LP-

Äänestä
  • Myös Bidenin kampanja, minne mennä ja mille kohderyhmälle kussakin paikassa kannattaa puhua, on järkevimmin suunniteltu.

    Äänestä

Jenkeillä+on+hieno+valinta+edessään.+Trump+on+jo+hysteerinen+tappion+pelossaan+ja+myös+kannattajat+intoutuvat+valehtelemaan.Biden+on+seniili+ja+pystyy+tuskin+puhumaan+selkeitä++lauseita.Kannatus+on+kuitenkin+selvästi+Trumpia++8-10+%+suurempi.Postiäänestys+on+täyttä+vauhtia+käynnissä!

Äänestä
  • "Biden on seniili ja pystyy tuskin puhumaan selkeitä lauseita."

    Ei se Trumpkaan kovin selkeitä lauseita saa aikaiseksi. Poukkoileen puheissaan sinne tänne.

    Äänestä

  • Kyllä se on niin päin, että vasurit ja sen valhemedia ovat hysteerisiä tappionpelossaan!

    Samat tahot valehtelevat kaikessa, mutta trumpistit puhuvat totta. Siitäkin on paljon todisteita netissä.

    Bidenin kannatus on suurempi vain valhekyselyissä! Siitäkin löytyy todisteita.

    Postiäänestys- huijaus on käynnissä, mutta sekään ei demareita auta.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kyllä se on niin päin, että vasurit ja sen valhemedia ovat hysteerisiä tappionpelossaan!

    Samat tahot valehtelevat kaikessa, mutta trumpistit puhuvat totta. Siitäkin on paljon todisteita netissä.

    Bidenin kannatus on suurempi vain valhekyselyissä! Siitäkin löytyy todisteita.

    Postiäänestys- huijaus on käynnissä, mutta sekään ei demareita auta.

    "Kyllä se on niin päin, että vasurit ja sen valhemedia ovat hysteerisiä tappionpelossaan! "
    😂😂😂

    "Samat tahot valehtelevat kaikessa, mutta trumpistit puhuvat totta. "
    😂😂😂

    "Bidenin kannatus on suurempi vain valhekyselyissä! Siitäkin löytyy todisteita."
    😂😂😂

    "Postiäänestys- huijaus on käynnissä, mutta sekään ei demareita auta."
    😂😂😂

    Jatka jatka!!

    Äänestä

Trumppi halusi suudella puheessaan sinua,miehiä ja naisia ja oikein lihavalla suudelmalla, fat kiss.
Ei ole oikein etteivät halla-aho ja orvon petteri saa suurimmalta idoliltaan pusua suoraan suulle.

Äänestä
  • Omaa rotuaan eli itseään halveksivaa vasuria harmittaa, kun Trum p selätti nopeasti koronan ja on nyt terve kuin pukki! Verratkaapa siihen puolikuolleeseen Bideniin.....;-)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Biden piti vaalitilaisuuden, johon oli saapunut peräti KAHDEKSAN osallistujaa? Samaan aikaan Trump ja jopa pelkkä Pence vetävät tuhansia ihmisä paikalle!

Kuitenkin vasurimediat vain valehtelevat kannatuskyselyissään väittäen Bidenin kannatuksen olevan jopa selvästi Trumpia edellä??? Huhhuh, kuinka törkeäksi on vasurien peli mennyt...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu