Maskin käyttö.
Kumpi turvallisempi tapa ? Maskin käyttö työaikana (monta tuntia yhteen kyytiin), joka aiheuttaa hapen puutetta aivoissa, ilmenee ankara päänkipuna. Vai olla käyttämätä ja saada mahdollinen tauti, korona?
Mitä seurauksia hapen puutteesta?
HERRAT JA NARRIT
Anonyymi
1
86
Vastaukset
- Anonyymi
Eilen puhuivat radiossa ettei sillä maksin käytöllä ole mitään vaikutusta,turhaa höyhötystä vain,ja rahanmenoa!Pitäisi maksaa hoitajille lisää liksaa kun tuommosia joutuvat pitämään!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 751131
- 741124
- 481014
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104968- 51935
- 34727
- 49704
- 53634
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?39632Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118567