Kuopiossa erään tässä yhteydessä
sattuneista syistä mainitsemattoman tietolähteen mukaan eräs Jämsäläinen pyöräilevä hedelmien kaiverrusta ehkäpä harrastanut 39v. mies on ajautunut vaikeuksiin.
Uutinen ei kerro vosunsa tasosta sitä oliko tämä osto vaiko vuokra sellainen.
Amalia varmaankin pahoittelee hedelmäveitsen heikkoa tasoa.
Mutta...
Kuopio Rulez!
Polkupyöräilijöiden vaarallisuudesta Pattayalla
7
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Vittuilu on taitolaji... vai onko, Amalia?
- Anonyymi
Luin tuon valokuvien kiitoksen ja tämänkin saman tyypin aloituksen, sekä kun tämä amaliakommenttikin oli tässä, niin päädyin kommentoimaan, että .... no antaas olla, ongelmansa kullakin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Luin tuon valokuvien kiitoksen ja tämänkin saman tyypin aloituksen, sekä kun tämä amaliakommenttikin oli tässä, niin päädyin kommentoimaan, että .... no antaas olla, ongelmansa kullakin.
Hyvä näin, arvostan, kiitos.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Luin tuon valokuvien kiitoksen ja tämänkin saman tyypin aloituksen, sekä kun tämä amaliakommenttikin oli tässä, niin päädyin kommentoimaan, että .... no antaas olla, ongelmansa kullakin.
Ja sullahan, ei ongelmia ollen, jos nyt Neitiä ja orkesteriaan, ei lasketa.
- Anonyymi
Tarvitaanko polkuryörällä ajaessa osata vastaohjausta?
Ilolla saanen esitellä Vihreän Liiton varapuheenjohtajan Fatim Diarran. Hän on varsin kehopositiivinen ilman mitään epäilyjä.
Kuvassa hän ei ole vielä saanut noustua korruptiopyöränsä satulaan joka on sinänsä vaativa toimenpide. Toivomme toki hienoja polkukilometrejä kaunottarelle ilman sähköisiä vempaimia:
https://mvlehti.net/2020/08/22/diarra-kuuluu-uhrihierarkian-teflon-luokkaan-han-on-tummaihoinen-nainen-kansanedustaja-tynkkynen-mielipide/
- Anonyymi
Nuuka-Mattia ei ole enää näkynyt fillaroimassa rantakadulla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku645230Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti672465- 2682406
Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt362359Korjaa toki jos...
Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä191694Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm2191478Taas joku junan alle
Piltolan tasoristeyksessä: https://www.tilannehuone.fi/ Uutinen Iltalehdessä, Iltasanomissa, MTV:llä, Ylellä jne. Jossai511077Harmittaa...Lampsiinjoen sillat
Tulva vei toisen ja toinenkin hajosi. Mielellään korjaisin molemmat, mutta ei ole resursseja siihen hommaan. Ikää jo 72v131033- 891016
- 66947