Ottiko nyt liikaa pattiin tämäkin aloitus? Liian paljastavaa?
0,7 miljoonaa m.ukavuusabortoitua lasta ja heidän syntymättä jääneet lapsensa ovat kestävyysvaje, joka t.uhosi Suomen tulevaisuuden.
Aborttiväen tavoitteena on nyt kiihdyttää SKP:n Tiekson aloittamaa kansanm.urhaa ja laillistaa Tiekson hallinnon antamat aborttilain "sovellutusohjeet", joilla abortista tehtiin julkisesti kustannettua hupia.
M.ukavuusabortti tuotti yli miljoonan nuoren ihmisen vajeen.
700 000 abortoitua lasta ovat kestävyysvaje
5
149
Vastaukset
- Anonyymi
Aborttiväen ainoa keino on sensuuri ja sananvapauden sekä tosiasioiden kieltäminen.
Aborttiuskonto on puhdasta stalinismia. - Anonyymi
SKP:n tiekso ja muu aborttiväki iski sirpin Suomen sydämeen.
- Anonyymi
Aborttiväki on sotaakin tuhoisampi.
- Anonyymi
Mietippä kuinka paljon on estynyt lapsia syntymästä ehkäisyllä. Nyt nopeesti tekee ehkäisykieltoaloitetta! 😁
Abortti tekee vain sen missä ehkäisy epäonnistui...- Anonyymi
Mistä sen voi tietää, olisiko ketään syntynyt ilmankaan ehkäisyjä.. ja mikä ehkäisy epäonnistui, eihän kolmasosa (vähintään) abortin hakijoista ole mitään vaivautunut käyttämäänkään.. eli käyttää mitä ilmisimmin aborttia "ehkäisynä" ja miksikäs ei, kun ylilepsulaki sen niin hienosti mahdollistaa!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,1055731Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys652572Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2411585- 941380
- 1241097
6 vkoa kulunut ilman sua
…ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo8901- 65882
- 66857
- 75798
Salailu jatkuu, poliisi tutkii
Nykyään Pienimäki toimii Ylitornion kaupunginjohtajana. HS tavoitti hänet puhelimitse. Pienimäki korosti, ettei ole enää17741