Stefu - ikuinen epäonnistuja?

Mikähän siinäkin on ettei Therman vaikuta onnistuvan missään? Bisnekset ei kanna ja parisuhteet hajoaa. Onkohan suvun yllä joku kirous kun on noin paljon vastoinkäymistä? Saara, Martina ja nyt Sofia, kenenkään kanssa ei onnistu. Voi voi.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

En ikinä unohda Stefun manboobseja seiskan kannessa. Olivat maran kanssa jossain lomalla ja päätyivät seiskan kanteen.

Äänestä
  • Hymyä aina tarvitaan 😘

    Äänestä

Päihteiden käyttö on tässä tapauksessa se ongelma ja apua pitäisi hakea.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mikähän siinäkin on ettei Therman vaikuta onnistuvan missään? Bisnekset ei kanna ja parisuhteet hajoaa. Onkohan suvun yllä joku kirous kun on noin paljon vastoinkäymistä? Saara, Martina ja nyt Sofia, kenenkään kanssa ei onnistu. Voi voi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu