Vuosien mittaan silloin tällöin tulevat raiskaus/insesti unet?

Anonyymi

En ymmärrä. Olen viime vuosina nähnyt outoja unia, joissa tulen raiskatuksi/hyväksikäytetyksi jonkun sukulaisen toimesta?

Unissani olen siis jo ihan itseni ikäinen aikuinen. Jokainen uni on ahdistava/pelottava eli en nauti niistä vaan päinvastoin ovat painajaisia.

Olen nähnyt siis eri unia joissa mm isäni, pari eri setääni sekä vaarini ovat raiskanneet/koittaneet raiskata minut. Todellisuudessa isäni/yksikään setäni tai isoisäni eivät koskaan ole tehneet tai tekisi sellaista.

Siksi tuntuukin niin oudolta, että näen unia joissa nämä lähiomaiset/sukulaiset yhtäkkiä muuttuvat persoonallisuudeltaan/teoiltaan noin.

Tulkintoja?

1

144

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      minä näin taas unta että menin alasti uimaan naisten sekaan silleen että haarojen välissä oleva heiluri lepatti mutta nämä eivät reagoineet mitenkään vaikka heillä oli uima asut ja olin ainoa alason unessa. ihmetteli aika paljon aivan kuin en olisi ollut olemassa heidän maailmassa tai sitten heidät oli pakotettu käyttäytymään niin muodollisesti ihankuin voisin tehdä mitä vain siinä tarinassa alaston kuningas.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Minja Koskela: Ei se väärin ole jos ei halua tehdä töitä

      kyllä tukien varassa saa elää vaikka koko ikänsä. Tää on tätä äärivasemmistolaista ajattelua.
      Maailman menoa
      166
      6006
    2. Kysymyksiä paIstavasemmistoIaisiIIe

      Mistä johtuu teidän kroonisesti negatiivinen, synkkä, katkera ja kateellinen mentaliteetti? Milloin olette viimeksi aido
      Maailman menoa
      92
      3354
    3. Ähtärin eläinpuisto oy ja Hotelli Mesikämmen oy hakeutuvat konkurssiin

      Ähtärin eläinpuisto oy ja Hotelli Mesikämmen oy hakeutuvat konkurssiin, Ähtärin eläinpuisto tiedottaa. Yritykset ovat t
      Ähtäri
      111
      2009
    4. Jäänmurtajan kauppa oli kuin olikin SANNA MARININ ansiota

      "Lähteiden mukaan Trump käytännössä päätti asiasta 2. lokakuuta 2019, jolloin Washingtonissa juhlistettiin Yhdysvaltain
      Maailman menoa
      109
      1422
    5. Tässä on sielunkumppanisi postilaatikko

      Laita postia sielunkumppanillesi 💌❤️
      Ikävä
      93
      1300
    6. On se tullut jo ihan kaikilta osin selväksi

      Ei tämä meidän juttu tule koskaan etenemään.
      Ikävä
      129
      1227
    7. Montako naista

      On menossa mun lisäksi?
      Ikävä
      15
      1154
    8. Koska me aloitetaan meidän loppuelämä?

      Oisko jotain ehdotuksia....
      Ikävä
      65
      1048
    9. Rekkautumispakko olisi hyvä...

      Kirjoittajat saisivat kasvot ihan eri tavalla. Mitä olet mieltä moisesta?
      Sinkut
      172
      915
    10. Olet edelleen uskomaton

      Halusin vain kertoa, että olet edelleen mielessäni pysyvästi. Anteeksi, etten saa ajatuksia irti sinusta. Olet... niin p
      Ikävä
      27
      905
    Aihe