Vuosien mittaan silloin tällöin tulevat raiskaus/insesti unet?

Anonyymi

En ymmärrä. Olen viime vuosina nähnyt outoja unia, joissa tulen raiskatuksi/hyväksikäytetyksi jonkun sukulaisen toimesta?

Unissani olen siis jo ihan itseni ikäinen aikuinen. Jokainen uni on ahdistava/pelottava eli en nauti niistä vaan päinvastoin ovat painajaisia.

Olen nähnyt siis eri unia joissa mm isäni, pari eri setääni sekä vaarini ovat raiskanneet/koittaneet raiskata minut. Todellisuudessa isäni/yksikään setäni tai isoisäni eivät koskaan ole tehneet tai tekisi sellaista.

Siksi tuntuukin niin oudolta, että näen unia joissa nämä lähiomaiset/sukulaiset yhtäkkiä muuttuvat persoonallisuudeltaan/teoiltaan noin.

Tulkintoja?

1

134

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      minä näin taas unta että menin alasti uimaan naisten sekaan silleen että haarojen välissä oleva heiluri lepatti mutta nämä eivät reagoineet mitenkään vaikka heillä oli uima asut ja olin ainoa alason unessa. ihmetteli aika paljon aivan kuin en olisi ollut olemassa heidän maailmassa tai sitten heidät oli pakotettu käyttäytymään niin muodollisesti ihankuin voisin tehdä mitä vain siinä tarinassa alaston kuningas.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?

      Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin
      Maailman menoa
      257
      8960
    2. IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!

      "IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its
      Maailman menoa
      311
      6237
    3. Verinen koira

      Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?
      Imatra
      66
      1340
    4. Mira Luoti, Vain Elämää

      kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?
      Maailman menoa
      6
      1291
    5. Faktat kehiin!

      kauanko aiot odottaa kaivattuasi? ja miks?
      Ikävä
      109
      1101
    6. Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa

      Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.
      Maailman menoa
      78
      949
    7. Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?

      Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut
      Kotimaiset julkkisjuorut
      60
      857
    8. Mopokeulija

      Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin
      Haapavesi
      43
      778
    9. MUISTATTEKO SEN?

      Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk
      Joukkoliikenne
      310
      680
    10. Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !

      Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus
      Ähtäri
      23
      676
    Aihe