Seitsämäs syöpäsivustoni on nyt valmis

Anonyymi

Hei!

Seitsämäs syöpäsivustoni on nyt valmis...valitettavasti puolet sivustosta on yhä ns "esipuhetta" ja turhaa jaarittelua...mutta...siellä käsitellään nyt lopultakin(tosin varsin lyhyesti)mitä tämä varsin ilmeinen syöpäSIENI oikein syö...ja aivan erityisesti koskien erästä säilöntäainetta...jota löytyy todella paljon Suomalaisesta LIHASTA!

Muuten aivan sivuston lopussa käsitellään C-vitamiinilisää todella lyhyesti...eli aiheeseen palataan vielä seuraavalla ja(toivottavasti) lopullisella syöpäsivustollani.

Sen haluan vielä tässä sanoa...että oma henkilökohtainen mielipiteeni on...että syöpä on kytköksissä sekä aivo että hermostosairauksiin...mutta ei sillä tavalla kuin moni voisi kuvitella!

Toisin sanoen...kyseinen sieni ei niitä juuri aikaansaa(edes aivokasvaimet)...mutta...sen on havaittu kuolevan hyvin voimakkaassa C-vitamiinipitoisessa ympäristössä...ja tämä hoitomuoto voi myös auttaa niitä potilaita jotka kärsivät aivo hermostosairauksista.

Aiheesta lisää seuraavalla syöpäsivustollani...mutta...ainakin nyt toistaiseksi...tuossa on tuo linkki uusimmalle sivustolleni.

https://tinaturner18.wordpress.com/seitsamas-syopa-sivusto

1

272

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Hei! Kahdesas syöpäsivustoni on nyt valmis...ja tämän jälkeen alan suoraan sanoen pitää hieman pitempää taukoa...siellä käsitellään nimenomaan noita aivo-neurologisia sairauksia ja miksi sinä et saa jokapäivästä C-vitamiiniannostasi perus(heimon suosimasta) appelsiinimehusta.

      Meno on pikkuisen rajumpaa kuin normaalisti...mutta tämä on viimeinen syöpäsivustoni toistaiseksi...aihe on tärkeä...mutta tapa jolla käsittelen sitä ei ehkä ole korrektein ja kaunein...puhun siellä kumminkin hyvin lyhyesti see-seuraus suhteesta...eli miksi Suomalaisten kasvaimet eivät pienene ja miksi aivo-neurologiset sairaudet lisääntyvät...syy tähän on yksinkertainen mutta ei poliittisesti mielyttävä...valitettavasti!

      https://tinaturner18.wordpress.com/kahdeksas-syopasivusto

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä on ollut

      Ihanin kohtaamisemme?
      Ikävä
      39
      645
    2. Mikä on suurin syy

      Ettet halunnut minua?
      Ikävä
      86
      638
    3. Sinä mies olisit

      ollut se kenet haluan. Edelleen pidän sinua kaikkein ihanimpana ja tärkeimpänä. Kukaan muu ei ole niinkuin sinä. Mutta s
      Ikävä
      31
      580
    4. Poliisin potkija

      Kukahan oman elämänsä sankari oli potkaissut poliisia? Iltalehdessä oli juttua.
      Haapavesi
      15
      564
    5. Miksi jätit minut

      Epätietoisuuteen? Tiedän että pelkäsit mitä siitä seuraa jos asiat tulevat mutta silti. Miksen merkinnyt tarpeeksi?
      Ikävä
      36
      503
    6. kehtaisitko esitellä kaivattusi

      läheisillesi? 🤔
      Ikävä
      34
      502
    7. Mitä haluaisit

      Sanoa itsellesi juuri nyt?
      Ikävä
      63
      491
    8. Kun et ota yhteyttä, tarkoittaako se

      Että olet menny elämässä eteenpäin ja et myös toivo minulta naiselta viestiä enää?
      Ikävä
      60
      477
    9. Tykkäisitköhän todellisuudessa jutella

      Minun kanssa kahdestaan, vai onko tämä palstailu enemmän sinun juttu minun suhteen?
      Ikävä
      45
      473
    10. Ikuisesti rakastan...

      Erästä vanhempaa miestä! 💜
      Ikävä
      26
      467
    Aihe