Rakkautta en ma kaipaa

Ah, erotiikkaa vaan ma janoan
681
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Yhtä vanha miete kuin elämä itse.

Äänestä

En kaipaa mitään enkä ketään tää on kaikki pelkkää paskaa.

Äänestä

Sekin sopii, jos sua ei haittaa että mä rakastan.

Äänestä

Tuo treffipuoli on täynnä erotiikannälkäisiä, kolmansia pyöriäki etsitään. Ei tartte kuunnella rakkaus hop ainoita.

Äänestä

Mulla on nyt rakkauden ja erotiikan sävyittynyt elämä, muuta en kaipaa 🙂👌

Äänestä
  • No hyvä. Juttele kanssani tämä asia loppuun nii saat ihan rauhassa viettää sun suhdetta jonkun muun kanssa mutta muista huora jos olet yhtää mitää mustasukkainen minun tekemisestä nii sillo ei hyvin käy sulle

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ah, erotiikkaa vaan ma janoan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu