Alkolukko autoon tullut

Koska saa tietää kauanko sitä käytetään. Olen ajanut jo kohta vuoden sen turvin ja kukaan ei tunnu tietävän kauanko on autossa
368
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Pidetty pilalla jo kauan. Kaveri puhaltaa auton käyntiin. Onneksi ei ole autoa, enkä aja, vaikka en ota.

Äänestä

Ammattiautoilijana olen välillä pyytänyt asiakkaita puhaltamaan mutta tämä ei tietysti toimi siellä ruuhka-suomessa.

Äänestä

Ei ole autoa mutta terveyskeskuksessa mulle asennettiin siveysvyö-alkolukko. Kuulemma nämä kännihomofantasiat menee liian pitkälle joten aukeaa vain puhaltamalla 0,0.

Mun pulsukaverilla harvemmin näin on auttakaa

Asd

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Koska saa tietää kauanko sitä käytetään. Olen ajanut jo kohta vuoden sen turvin ja kukaan ei tunnu tietävän kauanko on autossa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu