uskotteko täysin..?

uskotteko te täysin horohkooppeihin??
minä olen aivan niiden pompoteltavana..!
tämänpäivän horoskooppikin meni aivan nappiin..(X
niin kuin aina..!(:
8807
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Mä käyn aina joskus mieheni kanssa naureskelemassa tän palstan jutuille. Ei mikään ihme, että suurin osa miehistä pitää akkoja ihan hurahtaneina.

Herkkäuskoisten ja huonon itsetunnon omaavien sumutusta, sanon ma!

Äänestä
  • Luonnekuvaukset osuvat aika usein ainakin minu ja ystävieni kanssa kohdalleen.
    Päivä/viikkohoroskoopit tosin ovat usein keksittyjä, vaikka vahingossa joskus osuisivatkin oikeaan.
    Mitäpä sillä väliä uskooko vai eikä, jokainen ottaa itse selvää omasta mielipiteestään.
    Mutta eikä ole hieman naurettavaa tulla tänne haukkumaan niitä, jotka uskovat?
    Tuskin horoskooppeihin uskominen kenestäkään tekee hyväuskoista hölmöä tai sitten voin luokitella itseni sellaiseksi...:)

    Äänestä

Kaksosen luonne on järkyttävä. Se on samanlaista kuin me menisimme järven rannalle ja minä kysyn sinulta? Missä on rehellisyytesi? Sinä onneton vedät veteen viivan sormellasi ja sanot TÄSSÄ! Minä katson sitä vetämääsi viivaa ja en näe mitään. Miksi sinä haluat huijata mua? Haluat ilkeillä, mutta kyllä teikäläiset tiedetään. Minä oon neitsyt ja rehellisyyden perikuva, uskollinen ja kaikista hurmaavin ihminen.Ota oppia!

Äänestä
  • Ei saa loukata! Minä olen todella rehellinen! Lintsasin liikuntatunneilta perjantaina!

    Äänestä

  • Totta. Totuus on veteen piirretty viiva. Mutta se vähemmän tunnettu piirre kaksosissa on se että loppujen lopuksi me valitsemme aina järjellä. Velvollisuus ennen omaa onnea. Sitä on kai vaikea nähdä kaiken pälätyksen ja nuoruuden gigoloinnin takaa.

    Äänestä

  • nousu neitsyt kirjoitti:

    Totta. Totuus on veteen piirretty viiva. Mutta se vähemmän tunnettu piirre kaksosissa on se että loppujen lopuksi me valitsemme aina järjellä. Velvollisuus ennen omaa onnea. Sitä on kai vaikea nähdä kaiken pälätyksen ja nuoruuden gigoloinnin takaa.

    älä rupee haukkuun kaikkii kaksosii sen perusteella, miten yhen oot oppinu tuntemaan. löytyy niitä todella epäluotettavia neitsyitäkin ihan varmasti, et: syö heinää!

    Äänestä

mä uskon jonkin verran ja mun kohalla jotkut todellakin pitää paikkaansa käyn yleensä lukee ilalla siitä näkee jos päivä on ollu samanlainen niin niihin voi pikku hiljaa alkaa uskomaan..

Äänestä
  • hehheh... no mitäs sanotte kaksosesta ja kauriista?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kaksonen# kirjoitti:

uskotteko te täysin horohkooppeihin??
minä olen aivan niiden pompoteltavana..!
tämänpäivän horoskooppikin meni aivan nappiin..(X
niin kuin aina..!(:

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu