Keskustalla on ollut vuosikymmeniä kaikki valta maaseudun kunnissa ja koko maan hallituksessa. Keskusta ei ole kuiyetnkaan saanut paljon mitään aikaiseksi. Maaseutukunnilla menee huonosti. Väki vanhenee ja asukkaat muuttavat muualle.
Suosittelen keskustalaisille puolueen vaihtamista. Persut osaavat asiansa keskustalaisia paremmin. Siirtykää Halla-ahon joukkoihin.
Hyvä keskustalainen, siirry persujen kannattjaksi
Anonyymi
1
151
Vastaukset
- Anonyymi
Siitä on kuitenkin pidettävä huoli, etteivät perussuomalaisista kepuun loikanneet petturit pääse palaamaan takaisin perussuomalaisiin.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3638093Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1592372Sylikkäin.
Sylikkäin, suudellen. Milloin haluaisit näin nainen tehdä ? Vain häntä ajatellen 😘. Tietenkin jos häntä asia kiinnosta60833- 24795
- 64792
- 55783
- 66760
- 46746
- 11726
Eemeli Peltosen viimeinen postaus Facebookissa!
"Olen ollut kevätistuntokauden viimeisillä viikoilla paljon poissa eduskuntatyöstä. Sain toukokuussa hyvää hoitoa HUSiss68683