Onko oikein, että entinen mies harrastaa seksiä tällä hetkellä miesoletetun, siis Artun kanssa? Johtaako BB-Ella harhaan hyvässä tarkoituksessa naiseen rakastunutta BB-Arttua, vai tietääkö Arttu missä mennään?
BB-Ella on entinen mies!!!!!!
Anonyymi
81103
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Hämmentävää, kun talossa on oikeita naisia ja Arttu on nimenomaan rakastunut naiseen joka on oikeasti mies!
Arttu on homo, eihän "Ella" mikään nainen ole, vaikka kuinka haluaisi.
Eikö tuo ELLA pidä poistaa tuolta ohjelmasta ennen kuin joudutaan kirjoittamaan M 1 -lähetteen hoitoon.
Sen verran epävakaa olio...itse sinne halunnut ja nyt pätkii niin saakuristi nupissa. Kaikkia sinne päästetäänkin.
Taas tänäkin vuonna ainakin yksi ... ELLASTA tulee veronmaksajien rahoilla hoidettavaksi.
Se niitten surkea petitouhu on homostelua. Ei sen kummempaa.
Voi hyvänen aika 😂, millä vuosituhannella täällä ap elelee? Suvaitsevaisuus kunniaan, koska ihmisiä on montaa moneksi 😁. Kaikilla on oikeus omanlaiseen elämään. Nykyään ei olla enää missään ” soveliaisuuden ja häveliäisyyden muoteissa” 😉. Viisaampi vaan sopeutua, pääsee helpommalla.
Toivottavasti tuo Arttu piipertää jossakin vihervasemmistolaisessa suojatyöpaikassa. Voisi olla aika kovaa kuittailua työkavereilta jossakin äijätyöpaikassa BB:n jälkeen.
Miten voi mies olla noin sokea? 😂
Ei pelkät munat miestä tee! Jos muuten tuntee olevansa nainen, kuten Ellasta näkyy, on nainen! Onneksi nykyisin näitä väärän vehkeen saaneita pystytään auttamaan.
Tunnen monta äijää, jolla on munat, mutta käytös kuin pahimmalla juoruakalla. Olisiko aikoinaan apu löytynyt heillekin, että olisivat voineet pukeutua mekkoon?
Mä luulen et tänäpvänä Ella ja Arttu on tyytyväisiä toisiinsa. Sopii hyvin yhteen. Hyvä E & A älkää välittäkö tollasista paskan puhujista. Tsemppiä