Kosovon sodan aikaan tuomittiin raiskaaja sotasyyllisiä Haagissa ja samaan aikaan amerikkalaiset ja muut sotilaat YK:sta rauhanturvaajista syyllistyivät orjuuttamiseen, raiskaamiseen.
Sotilat ostivat Romaniasta, idästä naisia itselleen, lukittivat huoneistoissa tyydyttääkseen omia tarpeitaan milloin tahtoivat.
Mukana alaikäisiä tyttöjä.
Monia sotilaita passitettiin viroista tai työsuhdetta ei enää jatkettu.
On tuomittu toisia, vaikka tuomion saaminen on vaivalloista.
Osittain Yhdysvaltojen kiistattoman aseman takia.
Sotilat jopa edistivät uusien ilotalojen syntymiseen perustamalla tavarakauppoja, kojuja, joiden ympärillä kasvoi seksibisnes. Sellainen sijaitsee Italian ja jonkun toisen maan rajalla...Albanianko..
Toinen kuuluisa seksiostopaikka on Saksan rajalla itänaapurin kanssa.
Missä sotilaita, siellä ilotaloja ja rikoksia
Anonyymi
2
87
Vastaukset
- Anonyymi
Ähtärissä on huomattu iso liuta seksiilmoituksia, tavallista kaupunkia enemmän.
Kuka 6 000 Ähtärissä käy ilotytöillä? - Anonyymi
Kreikka, Israel, Romania...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yksi päävastuullinen heitti lusikan nurkkaan.
Toivottavasti omaisuuden hukkaamiskielto tulee välittömästi.142013Purrasta tehty huoli-ilmoitus
Näin lehti kertoo https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/0f1cfaf0-d4e4-4a97-9568-c27b3199b0161841558Parrakkaat miehet ovat inhottavia ja vastenmielisiä
Ennen Suomi ja koko maailma oli täynnä kasvonsa hyvinhoitavia miehiä. Tänä päivänä lähes kaikki miehet ovat kuin jotain1521384Pelottaa kohdata hänet
En tiedä jaksanko tai kykenenkö. Tuntuu jättimäiselle vuorelle kiipeämiseltä. Pitäisikö luovuttaa. Pitäisi. En jaksa nyt971308Olisin halunnu vaan tutustua
Ja kevyttä olemista... Mutta ei sitten. Ehkä mies säikähti, että haluan heti kaiken. 😅 Kävisi ihan sellainen kevyt meno381198- 84938
Naiseni on todellinen seksipeto
Vaikka pukeutuu ihan kasuaalisti julkisilla paikoilla. Mutta näin tämän läpi ensisilmäyksellä ja sain seksipedon kaivatu49902Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta
Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas131825Nina Mikkonen avoimena "vapinataudistaan"- Demonstroi oireet yllättäen tv-kameroiden edessä: "Se..."
Nina Mikkonen oli Viiden jälkeen -ohjelmassa ti 12.8. ja kertoi perinnöllisestä sairaudestaan ja mm. sairauden vaikutuks13817Totuus Sofian miljonääristä :miljoonien velkataakka painaa miestä.
Näin se totuus tulee jokaisesta ja seiskalehden uutiset kertoo totuuden vihdoinkin.138813