Panojoukko

Anonyymi

Olimme ex vaimon kanssa ennen nettiaikaa yhdessä ryhmäseksitapahtumassa . Se järjestettiin Ellivuoressa . Pareja oli noin kuusi ja saman verran yksinäisiä miehiä. Syötiin ja saunottiin ensin ja vietettiin iltaa ison pöydän ääressä. Myöhemmin joku ehdotti että mennään uudestaan saunaan ja vaimo innostui että mennään mekin. Meitä lähti kaksi muuta miestä ja me. Olutta oli juotu hieman ja sanoin vaimolle että meneekin edellä käyn ensin vessassa.siihen tuli yksi pariskunta sitten juttelemaan ja jäin noin viideksitoista minuutiksi heidän kanssaan puhelemaan. Ehdottivat että illan kuluessa mentäisiin yhdessä huoneeseen ja nussittaisiin samassa sängyssä mutta omia pareja. Sanoin että katsotaan mitä menee ja palataan asiaan. Kävin vessassa ja menin saunaan ja siellähän oli täys meno päällä. Vaimo istui ylälauteella ja imi toisen kyrpää ja toinen nuoli jalkojen välissä pillua. Siitä ilta parani ja loppuyö kului huoneessa pannen eri kokoonpanossa. Aamulla oli pikkuisen vaikea vaimon kävellä ja istua aamiaisella mutta oli tyytyväinen.

10

943

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Niin siinä saattaa käydä kun vähän alkoholia siemailee ja nakusillaan vieraiden kanssa hyvässä porukassa saunoilee

    • Anonyymi

      Olisitte käyttänyt liukkaria niin olisi pillu kestänyt. Me pannaan sellaisten miesten kanssa joiden terveyteen luotetaan ja pannaan paljaalla ja spermat pilluun niin pillu kestää panna kun liukkaus riittää.
      Vähän on töhnästä kun spermat valuu ja pursuaa seuraavan pannessa.

    • Anonyymi

      Äärimmäisen kiihottavia ajatus. Vaimoani en tosin saa tuollaisiin. Olisi kiva olla joskus mukana.
      Kiva että teillä onnistunut viemään erotiikka näin pitkälle.
      T: Jouko

      • Anonyymi

        mistäs tiedät vaikka kävisikin noissa. Ei vaan kerro ja esittäytyy kilttinä tyttönä.


    • Anonyymi

      Meillä vähän samanlainen tapahtuma mutta Tampereen kylpyläšsä ja siellä oli vain pareja. Mutta parit hajaantuivat ja vaimo sai kyllä kahta ja kolmea miestä kerralla

    • Anonyymi

      Monessa muussa maassa kuten briteissä noita järjestetään tasaiseen tahtiin. Pariskunnat saa vaihtelua, naidaan joko samassa tilassa tai eri huoneissa ja kimppaseksi kuuluu pelin henkeen. Dokumentti siitä tuli, yksi mies sanoi että jotenkin vaan kiihottaa kun näkee toisen miehen naivan vaimoaan ja sit vielä sen päälle saa itse.

      • Anonyymi

        Vaimoni om saanut 6-10 vuorokautta kuukaudessa vierasta kimpassa kanssani parin vuoden ajan ja paljaalla tottakai. Melkein kaikki kaverini ovat panneet vaimoa niin vapaat kuin varatut miehet.
        Yksi kaveri ei ole halunnut pettää vaimoansa panemalla vaimoani mutta haluaa katsoa kun vaimoani pannaan ja hän haluaa nuolla vaimoni pillun ja pestä sen.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Vaimoni om saanut 6-10 vuorokautta kuukaudessa vierasta kimpassa kanssani parin vuoden ajan ja paljaalla tottakai. Melkein kaikki kaverini ovat panneet vaimoa niin vapaat kuin varatut miehet.
        Yksi kaveri ei ole halunnut pettää vaimoansa panemalla vaimoani mutta haluaa katsoa kun vaimoani pannaan ja hän haluaa nuolla vaimoni pillun ja pestä sen.

        Hei täällä ois huumorintajuinen seksuaalisesti aktiivinen mies jos yhtään kiinnostaa jutella niin laita vaikka viestiä tätä kautta olisi ihana toteuttaa vaimon haluja. Olen 183cm pitkä kalju pikkuparta ja normi vartaloinen.. 20cm.kymenlaaksosta.


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taisin tehdä virheen

      Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle
      Ikävä
      102
      4682
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      49
      3182
    3. Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi

      Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle
      Ikävä
      85
      2929
    4. Nainen, mulla olisi sulle pari vinkkiä

      Kerro vain ongelmasi niin annan siihen vinkin. :/
      Ikävä
      80
      1690
    5. Nainen onko sulla supervoimmia ?

      Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.
      Ikävä
      41
      1480
    6. 450 000 ulosotossa

      Suomessa on tällä hetkellä ennätysmäärä ihmisiä ulosotossa. Viime vuonna heitä oli yli puoli miljoonaa. Kuluvan vuoden
      Perussuomalaiset
      102
      1274
    7. Onko esitutkinta jo saatu päätökseen?

      Ketkä saa syytteet? Voi olla iso määrä ihmisiä?
      Ähtäri
      15
      1007
    8. Miksi syyllistät minua siitä etten pysty vastaamaan tunteisiin?

      En minä sille mitään mahda. Tuntuu pahalta. En pysty enää keskittymään mihinkään enkä nauttimaan mistään, kun tämä tilan
      Ikävä
      40
      921
    9. Miehen taloudellinen tilanne ja

      halu tarjota suojaa kaikin tavoin on usein perheen selkäranka. Siksi naisen ei ikinä pitäisi jättää huomiotta miehen rah
      Ikävä
      25
      900
    10. Miten suhtautuisit

      jos saisit tietää, että kaivatullasi on kokkeliriippuvuus?
      Ikävä
      184
      894
    Aihe