J-nainen tänään

Istuit siinä sohvalla ja notkea vartalosi näytti erinomaisen hyvältä. Mitä jos vaikka vapaa-ajalla tavattaisiin?
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Pidetään työ ja vapaa-aika tosiaan erillään.

Äänestä

Aloitusviesti oli siis mieheltä naiselle, usein nähdään siellä.

Äänestä
  • Minkä värinen on se sohva missä näette?

    Äänestä

Tämä aloittaja on just se tunneköyhä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Istuit siinä sohvalla ja notkea vartalosi näytti erinomaisen hyvältä. Mitä jos vaikka vapaa-ajalla tavattaisiin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu