Dacia vai polkupyörä?

Taidan kallistua laadukkaaseen polkupyörään.
6153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Pakkohan sinun on kallistua polkupyörään, jos sinulla ei ole varaa autoon.

Äänestä

Älkää ruokkiko hööpöä mt trollia. Auto hullu ja muutenkin hullu

Äänestä

Aloittajalla jos ei ole rahaa autoon niin polkupyörällä ajaen ne saattaa vielä riittää !!

Äänestä

Hihihihihihhiii. Mt ukkeli pitää autoista ja pääsi taas tietokoneelle.

Äänestä

Pyöräily on halpaa ja terveellistä. Muista kuitenkin turvavarusteet kuten kypärä ja valot. Varo autoja.

Äänestä

Viestin aloittajalle vain että jos ei ole parempaa tekemistä niin koeta keksiä jotain järkevämpää tilalle ,tuo ei ainakaan ole järjen huumaa !!!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Taidan kallistua laadukkaaseen polkupyörään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu