Santtua on HIRVEE ikävä.
Sulonen santtu
20
101
Vastaukset
- Anonyymi
Niinhän meillä kaikilla.
- Anonyymi
Sitä naistako kaipaat? Se on lunttu eikä santtu.
- Anonyymi
Santtu o gei
- Anonyymi
Nii mullakin sua, mutta todettakoon että kyllä miehetkin voi olla mustasukkasia huh huh....
Pitää kuule poistaa sun kaikki yhteystiedotkin todella ikävää😔 - Anonyymi
Santtu o iha ämmä miehex hirvee juorukello
- Anonyymi
Kuka santtu ja mistä.
- Anonyymi
Tampereelta😂
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tampereelta😂
Sieltä mistä muutkin:)
- Anonyymi
Tämä santtu ei ole Tampereelta.
- Anonyymi
Tampere isolla mutta santtu pienellä?
Et ainakaan ole korkeakoululainen. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tampere isolla mutta santtu pienellä?
Et ainakaan ole korkeakoululainen.Eipä ne korkeakouluihmiset välttämättä järjenkäytössä loista, vaikka oikeinkirjoitus sujuisi, mieli voi olla lapsellinen kuin elämänkoululaisella. Uffaffaa perse edellä provoihin ja sitä rataa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eipä ne korkeakouluihmiset välttämättä järjenkäytössä loista, vaikka oikeinkirjoitus sujuisi, mieli voi olla lapsellinen kuin elämänkoululaisella. Uffaffaa perse edellä provoihin ja sitä rataa.
Sehän on oikea asennoituminen näihin asioihin vai kiittääkkö pitää kauniilla sanoilla?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sehän on oikea asennoituminen näihin asioihin vai kiittääkkö pitää kauniilla sanoilla?
Tai ihan vain kannustaa terveeseen ja omaehtoiseen järjenkäyttöön.
- Anonyymi
Turun Santtu on hyvännäköinen, -vartinen ja -kokoinen.
Mukava häntä ois kaipailla.- Anonyymi
Niin kyllä samaa mieltä.
- Anonyymi
Prätkähiiret tulee mieleen.
- Anonyymi
No nimenomaan prätkähiiret.
- Anonyymi
Minäkin ikävöin yhtä Santtua! Kaduttaa kun en ehtinyt kysyä hänen numeroansa, eikä häntä löydy facebookista :(
Oltiin työkavereita reilu 4kk eräässä työmaassa jossa minä lähinnä kiusoittelin häntä jatkuvasti ;) Vihjasin useampaan otteeseen että voisi tulla luokseni kahvilla käymään.
Ehkäpä kysäsen yhteiseltä tutultamme sinun numeroasi ;)- Anonyymi
Se on varattu!
- Anonyymi
Santtu santtu santtu santtu santtu santtu .. <3
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",305187Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1352417- 1382092
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee531925Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171770"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!571317Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu1661097Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää64941Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.312875Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa170771